اموزش مکالمات جهانگردی

آموزش مکالمات جهانگردی

دوره های آموزش مکالمات جهانگردی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد دوره ای است که برای دو دسته از زبان آموزان برگزار می شود و می تواند بسیار مفید باشد:

دسته اول زبان آموزانی هستند که وابسته به شرایط شغلی و یا اجتماعی خود نیاز به سفر های زیاد و متفاوت در کشور های گوناگون دارند.

دسته دومی که در دوره های آموزش مکالمات جهانگردی می توانند بهره زیادی را ببرند کسانی هستند که شغلشان به توریست و گردشگری مربوط می شود و به عنوان تور لیدر و یا … مشغول به کار هستند.

در دوره های آموزش مکالمات جهانگردی که در سه ترم برگزار می شود هدف پاسخ به نیازهای این گروه از افراد است. در این دوره ها برای بدست آوردن موارد زیر برنامه ریزی شده است:

  • بالا بردن سطح زبان انگلیسی عمومی زبان آموزان
  • یادگیری لغات مرتبط با توریست و گردشگری
  • کسب اعتماد به نفس لازم برای استفاده از زبان انگلیسی در محیط های حرفه ای و صنعت گردشگری
  • تمرین بر روی موقعیت های مربوط به حوزه گردشگری
  • بهبود مکالمات جهانگری زبان آموزان در مدت زمانی کوتاه

در این دوره ها منابع آموزشی موسسه زبان ایران آکسفورد ارائه می شود و هر چهار مهارت زبان آموزان ارتقا پیدا می کند. موضاعات متنوعی در این دوره پوشش داده می شود ( از ارتباط با مردم مختلف و آشنایی با فرهنگ های متفاوت تا بیمه های گردشگری و تاثیرات گردشگری کشور ها بر یکدیگر در این دنیا) تا زبان آموزان نکته نامفهومی در این حوزه نداشته باشند. این دوره ها به صورت آنلاین نیز قابلیت برگزاری دارند وکسانی که نمی توانند در دوره های حضوری شرکت کنند می توانند در دوره های آنلاین و غیر حضوری آموزش مکالمات جهانگردی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد شرکت کنند. برای کسب اطاعات بیشتر با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهرهمند شوید.