آموزش زبان انگلیسی به کودکان

آموزش زبان انگلیسی به کودکان
خیلی از خانواده ها نگران آموزش زبان انگلیسی به کودکان هستند. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به عنوان تنها آموزشگاه زبان ثبت شده در British Council بنا به حساسیت های موجوود در آموزش زبان انگلیسی به کودکان مطلب زیر را برای استفاده والدین عزیز اورده است.

آموزش زبان انگلیسی به کودکان
آموزش زبان انگلیسی به کودکان

دوره ای بسیار مهم – بسیار حساس
تدریس زبان انگلیسی به کودکان بسیار حساس است. اگر کودکان در این سن از زبان لذت نبرند تا آخر عمر با زبان انگلیسی مشکل پیدا خواهند کرد. ” پس حتما دقت کنید که انتخاب درست را انجام دهید ” . آموزش زبان انگلیسی به کودکان با آموزش به بزرگسالان بسیار متفاوت است. سن کم کودکان ۲ ساله تا ۸ ساله و دغدغه های کمتر انها باعث می شود که بسیار سریع تر از بزرگسالان بتوانند مباحث Pronunciation ( تلفظ ) و صحبت کردن را فرا بگیرند. تمایل آنها به تقلید یکی از نکاتی است که بسیار در روند آموزش زبان انگلیسی به کودکان بسیار موثر است.
تارهای صوتی کودکان
امتیاز دیگر یادگیری زبان انگلیسی در کودکان فیزیک آنهاست. تار های صوتی آنها شکل نگرفته اند و به راحتی می توانند هر صدایی را تولید کنند. پس مدرس زبان باید حتما تجربه کافی برای به کار گیری این امتیاز را داشته بادش.
استفاده از بازی
بازی کردن باید جزوی از تدریس زبان انگلیسی به کودکان باشد. آنها نباید زبان انگلیسی را یک وظیفه بدانند بلکه باید از ان لذت ببرند. مدرس زبان انگلیسی به کودکان باید بتواند بازی های مختلف را برای بهبود آموزش زبان انگلیسی به کودکان استفاده کند.
استفاده از موزیک
یکی از موثرترین راه ها استفاده از موزیک های شاد برای بچه هاست. اما باید توجه داشت آموزش زبان انگلیسی به کودکان در این روش می تواند مرز یک مدرس خوب و بد را مشخص کند. استفاده بیش از حد ، استفاده بدون پشتوانه علمی از موسیقی و موسیقی های غیر مرتبط از مسائل بسیار مهم در این بخش هستند.
شروع با هدف
معمولا آموزش زبان انگلیسی به کودکان بدون هیچ هدفی دنبال می شود و صرفا پس از یادگیری چند کلمه والدین کدوکان ارضا می شوند و دیگر به ادامه فکر نمی کنند. اگر از آموزش زبان انگلیسی به کودکان هدفی را دنبال نمی کنید پس بهتر است اصلا آن را شروع نکنید. مدرس و آموزشگاه خوب برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان باید برای شما هدف گذاری کند و حتما به اهداف آنها دست پیدا کنند.