برگزاری دوره TESOL در ایران

برگزاری دوره TESOL در ایران
آموزشگاه زبان ایران آکسفورد بهترین مرکز برگزاری دوره TESOL در ایران می باشد. اما اگر شما هم نیاز به مدرک TESOL دارید ، می توانید برای ثبت نام دوره TESOL با کا تماس بگیرید. اما TESOL چیست ؟ هزینه دوره TESOL چه مقدار است؟ برای اینکه همه چیز را برایتان Crystal Clear کنیم به ادامه مطلب توجه کنید.

دوره Tesol در ایران
دوره Tesol در ایران

TESOL چیست؟
Teaching English to Speaker of Other Languages یا مخفف آن TESOL که در گذشته بیشتر با واژه های TEFL و یا TESL دوره ای است که برای تربیت مدرسین زبان انگلیسی در نظر گرفته می شود. معمولا مدرک TESOL برای کسانی مناسب است که قصد آموزش زبان انگلیسی در کشور هایی را دارند که زبان اصلی آنها انگلیسی نیست.
ما در آموزش دوره TESOL از اساتید Native و مجرب استفاده می کنیم که بتوانند برای مدیریت کلاس های زبان با هر هدفی مناسب باشند.
برگزاری دوره TESOL در ایران توسط آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به صورتی است که نیاز های مدرسین زبان برای مدیریت تمامی کلاس ها از قبیل آیلتس ، تافل ، مکالمه و حتی تربیت مدرس انگلیسی کودکان در دوره گنجانده شود.
موارد دوره TESOL
دوره TESOL با ارائه متدولوژی تدریس در زبان انگلیسی شروع می شود و به تدریج در روش های عملی تدریس زبان متمرکز می شود. چیزی که برگزاری دوره TESOL را با دوره های معمولی TTC متفاوت می کند عمل گرا بودن این دوره ها هستند. شما چندین با در کلاس ها DEMO می دهید و همچنین چندین کلاس را Observe خواهید کرد تا تجربه خود را افزایش دهید.
برگزاری دوره TESOL این مزیت را دارد که می توانید مدرکی بین المللی کسب کنید که نه تنها در ایران بلکه در دیگر کشور های دنیا نیز از آن استفاده کنید.
برای کسب اطلاع از هزینه دوره TESOL در ایران با شماره تلفن های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید. جهت ثبت نام در دوره TESOL و زمانبندی کلاس ها مشاورین ما آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند.

برای شناخت مدرک CELTA کلیک کنید.

برای شناخت بیشتر مدرک DELTA کلیک کنید.