آموزش زبان تایلندی

آموزش زبان تایلندی
Thai که به Siamese هم شناخته می شود زبان کشور تایلند است. آموزش زبان تایلندی در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با کتاب های مختلفی صورت می گیرد و منابع آموزش زبان تایلندی به صورت رایگان به زبان آموزان داده می شود. اگر دوست دارید برخی از این کتاب ها را بشناسید به ادامه این متن توجه کنید.
Thai for Beginners, Intermediate learners, advanced learners
نویسنده این سری کتاب های آموزش زبان تایلندی Benjawan Poomsan Becker می باشد. اگر کمی در منابع یادگیری زبان تایلندی جستجو کرده باشید متوجه شده اید که Becker معروف ترین و بهترین نویسنده کتاب های آموزش زبان تایلندی است. این کتاب از پرفروشترین کتاب های تایلندی در آمریکا است و از آنجا که در سه سطح معرفی شده است بسیار مفید است. نکته مثبت این کتاب کار بروی همه مهارت ها reading, writing, speaking, listening می باشد.
کتاب Speak Like a Thai

آموزش زبان تایلندی
آموزش زبان تایلندی

اگر قصد مکالمه زبان تایلندی داشته باشید ، این سری کتاب ها که باز هم توسط Poomsan Becker نوشته شده است بسیار خوب است. در ۵ جلد تهیه شده اند و اصطلاحات عامیانه تایلندی ، لهجه های تایلندی ، ضرب المثل ها و زبان تایلندی امروزه را در بر می گیرد.
کتاب Thai English dictionary

دیکشنری زبان تایلندی
دیکشنری زبان تایلندی

این دیکشنری زبان تایلندی هم توسط همان نویسنده نوشته شده است. نه تنها راهنمایی برای الفبای زبان تایلندی در نظر گرفته شده است بلکه از انجا که صدا های بسیار زیادی در زبان تایلندی وجود دارند ، دیکته درست کلمات را نیز ارائه داده است. حدود ۱۴۵۰۰ مدخل در این دیکشنری وجود دارند. این لغت نامه دو سویه است و هم از تایلندی به انگلیسی و هم انگلیسی به تایلندی معانی کلمات را ارائه داده است.
اگر شما هم قصد شرکت در کلاس های آموزش زبان تایلندی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد را دارید ، می توانید با شماره های ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۱۶۶۹ تماس بگیرید.