بهترین وبسایت‌ها برای یادگیری یک زبان با موسیقی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد امروز بهترین وبسایت‌ها برای یادگیری یک زبان با موسیقی را معرفی می کند که می تواند برای دریافت متن آهنگ ها Lyric استفاده کنید و از این ابزار قدرتمند نهایت بهره را ببرید.

بهترین وبسایت‌ها برای یادگیری یک زبان با موسیقی
بهترین وبسایت‌ها برای یادگیری یک زبان با موسیقی

به بهترین وبسایت‌ها برای یادگیری یک زبان با موسیقی توجه کنید:

Lyrics Training.com
این سایت برای من بهترین سایت برای یادگیری زبان با متن آهنگ‌ها است. پس از انتخاب یکی از ویدئوهای موجود، باید لغت حذف شده را همزمان با گوش دادن به موسیقی حدس بزنید تا به بخش بعدی آهنگ بروید.
اگر پاسخ‌های درست را به موقع ندهید، موسیقی موقتاً قطع خواهد شد.
Lyrics Gaps.com
این سایت خیلی خوب دیگری است که شیوه‌ای مشابه را برای تمرین متن شعرها به کار می‌برد: شما باید همزمان با تماشای ویدئوهای انتخابی خود، جاهای خالی را پر کنید. در حالت ساده به شما امکان انتخاب لغت صحیح از میان فهرست گزینه‌های ثانویه داده می‌شود، در حالیکه در حالت‌های متوسط و سخت، میزان سختی به مراتب بیشتر است و شما باید پاسخ صحیح را خودتان درست کنید.
Lyrics.com
Lyrics.com از این جهت مفید است که موسیقی را پخش می‌کند و به شما اجازه می‌دهد که همزمان متن آهنگ را بخوانید. تمرین مفیدی است اما خیلی تعاملی نیست. هدف اصلی این سایت این نیست که به شما کمک کند زبان‌های را یاد بگیرید اما می‌تواند به عنوان وسیله‌ای برای انجام این کار مورد استفاده قرار گیرد. البته که دو سایت اول ثابت خواهند کرد که ابزار‌های مفیدتری هستند.
My Lingo.com
My Lingo تصاویر گرافیکی خیلی خوبی دارد اما از تعامل کمی برخوردار است. به شما اجازه می‌دهید موزیک ویدئو را به همراه زیرنویس در زبان‌های دیگر تماشا کنید. تمرکز سایت بیشتر بر زبان اسپانیایی است، اما ویدئوهای مشخصی دارای زیرنویس به زبان‌های دیگر هستن. برای استفاده از سایت باید ابتدا به صورت رایگان ثبت نام کنید.
Tubeoke.com
Tubeoke برای همخوانی با آهنگ همزمان با خواندن متن ترانه طراحی شده است. خیلی شبیه به Lyrics.com است اما به مراتب ویدئوهای بیشتری دارد. در حقیقت این سایت موتور جستجویی متصل به یوتیوب دارد و متن ترانه‌ها را از سرتاسر اینترنت پیدا می‌کند. این باعث می‌شود بتوان به آهنگ‌های زیادی در زبان‌های مختلف گوش داد.