بهترین کلاس زبان در تهران

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای بالا بردن امید زبان آموزان و نشان دادن راهی علمی و آسان برای یادگیری زبان های مختلف دنیا تاسیس شد. از همان ابتدا به دلیل کیفیت کاری خود و میزان توجه به نیاز های به روز زبان آموزان مورد توجه قرار گرفت تا جایی که دیگر آموزشگاه ها نیز مجاب به تغییر سیستم های کند و در برخی مواقع ناکار آمد خود شدند.

بهترین کلاس زبان در تهران
بهترین کلاس زبان در تهران

ما با همکاری متقابل خود با دانشگاه آکسفورد و British Council و ارائه تحقیقات گسترده در زمینه آموزش زبان در ایران توانستیم افتخارات خود را از مرز های ایران گسترده تر کنیم. به عنوان مثال در سال ۲۰۱۴ توانستیم در کنفرانس آموزش زبان دانشگاه Harvard تحقیقی که در این موسسه صورت گرفت به عنوان پژوهش برتر مورد تقدیر قرار گرفت.

ما بهترین کلاس زبان در تهران را از دید زبان آموزان و در نظر سنجی های متفاوت کسب کردیم زیرا:

در حال حاضر بیش از ۱۸ زبان زنده دنیا را به صورت تخصصی آموزش می دهیم ( بیشتر از هر موسسه زبان دیگر در تهران و  ایران)

ما از اساتید Native و کاملا مجرب استفاده می کنیم

برای تشکیل بهترین کلاس زبان در تهران همیشه حق را به زبان آموز می دهیم

تمامی گواهینامه ها و دیپلم های زبان ارائه شده در موسسه بین المللی و قابل ترجمه می باشد ( هم چنین می توانید از طریق کد پیگیری از همه جای دنیا مدارک ایران آکسفورد را استعلام بگیرید )

تنها برگزار کننده مورد تایید آزمون های دانشگاه York کانادا در Ontario

تمامی دوره ها با گارانتی کیفیت و بازگشت مبلغ برگزار می شود.

Motivation Matters

صرف نظر از توجه به ابعاد علمی آموزش زبان ، ما در بهترین کلاس زبان در تهران سعی می کنیم به ابعاد روانشناسی نیز اهمیت دهیم. مهم ترین مسئله در سیستم ما انگیزش شما است. شما باید بعد از کارتان وقتی کاملا خسته هستید ، آنقدر از کلاس زبانتان لذت ببرید که آن را یک تفریح تلقی کنید. درست اینجا تفاوت یک موسسه زبان خوب با یک آموزشگاه زبان متوسط مشخص می شود.

برای شرکت در کلاس های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با شماره های ما تماس بگیرید.