حداقل نمره آیلتس برای کانادا

حداقل نمره آیلتس برای کانادا

تافل- آیلتس
تافل- آیلتس

شاید این سوال در ذهن شما هم نقش بسته باشد که حداقل نمره آیلتس برای کانادا چه میزان می باشد. در اصل سازمانی که مسدولیت سنجش سطح زبان پرونده های مهاجرتی را بر عهده دارد Canadian Language Benchmark ( CLB ) نام دارد و تقسیم بندی خاص خود را برای پذیرش حداقل نمره آیلتس برای کانادا در پرونده ها اعمال می کند. از آنجا که این تقسیم بندی در از سال ۲۰۱۴ دچار تغییر شده است ، آموزشگاه زبان ایران آکسفورد می تواند برای هر زبان آموز به صورت جداگانه نمره مورد نظرش را بررسی کند و با تبدیل امتیاز مورد نظر CLB به نمره آیلتس ، حداقل نمره آیلتس را برای زبان آموز مصاحبه کند. افرادی که قصد شرکت در آزمون آیلتس برای مهاجرت به کانادا را دارند می توانند با تماس با مشاورین آموزشگاه زبان ایران آکسفورد و بر اساس امتیاز های خود نمره آیلتس مورد نیازشان را بدست آورند.

شما باید به خاطر داشته باشید که آزمون زبان آیلتس و نمره آن می تواند امتیاز ویژه ای را در پرونده شما داشته باشد. به طور معمول حداقل باید سطح CLB 7 را برای خود به عنوان سطحی که برای اکثر زبان آموزان مناسب است در نظر بگیرید. نمره CLB 7 معادل کسب نمره ۶ آیلتس می باشد که در صورت کسب آن به ازای هر کدام از مهارت های خود Speaking , Listening, Reading,  Writing 4 نمره مثبت در پرونده شما در نظر گرفته می شود. هم چنین برای CLB 8 مهارت ها باید حدود ۶٫۵ باشد و مهارت Listening نمره ۷ باشد.

البته همانطور که در ابتدا گفته شد بر اساس پرونده شما و هم چنین رزومه شما این تقسیم بندی متفاوت است و نیاز به محاصبه دقیق دارد. اگر شما هم نیاز دارید بدانید حداقل نمره آیلتس برای کانادا بر اساس پرونده تان چه نمهر ای است با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیریدو از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.