یادگیری زبان فرانسه چقدر طول میکشد؟

یادگیری فرانسه چقدر زمان می بره؟

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در این مطلب آموزشی به این پرسش پاسخ می دهد که یادگیری زبان فرانسه چقدر طول میکشد؟ پس با ما همراه باشید تا بیشتر با زبان فرانسه و سیستم یادگیری آن آشنا شوید.

time needed for french learning
time needed for french learning

زمان لازم برای یادگیری فرانسه طبق نظر ILA اروپا

بیایید از دید موسسه ILA فرانسه ببنیم یادگیری زبان فرانسه چقدر طول میکشد؟ در اینجا برآوردی از ILA فرانسه از زمان مورد نیاز برای رسیدن به هر سطح آمده است. این چهارچوب مشترک اروپایی برای مرجع زبان‌ها است.

•A1 (مبتدی) ۶۰ ساعت

•A2 (ابتدایی) ۱۶۰ ساعت

•B1 ( متوسط) ۳۱۰ ساعت

•B2 ( بالای متوسط) ۴۹۰ ساعت

•C1 ( پیشرفته) ۶۹۰ ساعت

•C2 ( تسلط (کامل)) ۸۹۰ساعت

تقریبا یک سال و نیم اگر هر روز دو ساعت مطالعه کنید و تقریباً ۵ سال اگر هر روز ۳۰ دقیقه مطالعه کنید زمان لازم دارید تا به زبان فرانسه تسلط پیدا کنید. دقت کنید تسلط یعنی یادگیری کامل زبان فرانسه

البته در اینجا مسئله ای وجود دارد، این اعداد برای دانش آموزان متوسط هستند و این واقعیت که شما به دنبال بهترین روش برای یادگیری زبان فرانسه هستید نشان می دهد که شما دانش آموزی متوسط نیستید و توانایی یادگیری سریعتر زبان فرانسه را دارید.

برای دیدن آخرین کتاب آموزش زبان فرانسه کلیک کنید

اما چقدر زمان لازم است تا زبان فرانسه را بیاموزیم؟

آیا تا به حال به این موضوع اندیشیده اید که برای تسلط بر زبان فرانسه چقدر زمان لازم دارید یا بهترین روش برای یادگیری زبان فرانسه چیست؟

برای بعضی از افراد سالها طول می کشد، یرای بقیه ماهها و معمولا دو تفاوت بین اینگونه افراد وجود دارد: آنچه یاد می گیرند و چگونگی یادگیری آنان.

این مقاله به شما کمک خواهد کرد انتظارات واقع بینانه را تنظیم کنید و ۵ قانونی که با پیروی از آن می توانید به سرعت با اعتماد به نفس به زبان فرانسه صحبت کنید.

آیا می دانید تمام زبان آموزان فرانسه موفق چه وجه اشتراکی با یکدیگر دارند؟

آنها سخت تلاش می کنند!

یادگیری زبان فرانسه کار چندان دشواری نیست اما نیازمند زمان و عزم است. در صورتی که هر هفته فقط ۲۰ دقیقه از زمان خود را صرف مطالعه ی زبان فرانسه می کنید، نباید انتظار داشته باشید که به سرعت به این زبان مسلط شوید.

به عنوان مبتدی اولین مکالمه ی تان نسبتاً کوتاه خواهد بود. اما شما به سرعت قادر خواهید بود بیشتر مکالمه کنید و فوراً خواهید فهمید آیا کلمات فرانسه را خوب تلفظ می کنید و از آنها به شیوه ی درست استفاده می نمایید یا خیر؟

تازه این مسئله هم هست که استفاده از زبان جدید با یک شخص سرگرم کننده و روشی عالی برای دوست‌یابی است.