نکات مهم قبل از ثبت نام در کلاس آزمون زبان ACT

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به نکات مهم قبل از ثبت نام در کلاس آزمون زبان ACT اشاره می کند و آنها را مورد بررسی قرار می دهد. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تنها مرکز معتبر برگزاری دوره های آمادگی ACT در ایران می باشد. پس حتما این نکات را تا انتها بررسی کنید. قبل از آن این اینفوگرافیک آزمون ACT و مقایسه آن با آزمون SAT را نیز ببینید.

نکات مهم قبل از ثبت نام در کلاس آزمون زبان ACT
نکات مهم قبل از ثبت نام در کلاس آزمون زبان ACT

به نکات مهم قبل از ثبت نام در کلاس آزمون زبان ACT توجه کنید:

۱- شهریه: میزان پولی که صرف کلاس­های آموزشی می­شود فاکتوری خیلی مهم است. معلم­ هایی وجود دارند که برای تشخیص نیازهای دانش ­آموزان پول می­گیرند و پس از ارزیابی نیاز، پول بیشتری برای کلاس­ های منظم دریافت می­کنند. حتی اگر مبالغ هنگفتی هم خرج می­کنید، دنبال مؤسساتی باشید که این مبلغ را با نرخ موفقیت یا نتایج دانش­آموزان توجیه می­کنند.

۲- زمانی که صرف می­کنید: موقعیتی را انتخاب کنید که به خانه­ی­تان یا مدرسه­ ی فرزندتان نزدیک است. معمولاً زمان زیادی می­گیرد که به مؤسسه رانندگی کنید یا از آن بازگردید. موقعیت مؤسسه باید زمان رفتن را کم کند. مؤسسه­ ای را انتخاب کنید که برای دانش­آموزان برنامه­ی زمانی انعطاف­ پذیری دارد و با برنامه­ ی مدرسه­ ی آن­ها تداخل نمی­کند. بچه­ ها پس از روزی طولانی در مدرسه شدیداً خسته هستند و مستقیماً رفتن به مؤسسه­ ی آموزشی پس از مدرسه کاری است که توانایی آن­ها برای یادگیری را کاهش می­دهد.

۳- قطعیت: اغلب مؤسسات آموزشی ضمانتی برای نمره ­ی دانش ­آموزان نمی­دهند، در عوض وعده می­دهند که آموزش را تا زمانی که دانش­ آموز به کالج مورد نظر برسد، ادامه دهند. این به موقعیتی ختم می­شود که دانش­آموزان پس از تلاش­ های ناموفق بسیار تسلیم می­شوند. با اینحال، مؤسسات آموزشی معینی در صورتی که از کیفیت آموزش راضی نباشید، پیشنهاد بازگشت پول را می­دهند.

۴- اساتید: اگر می­خواهید فرزندتان خوب عمل کند، یکی فاکتورهای اساسی و مهم که باید مورد توجه جدی قرار گیرد. یک مجموعه از اساتید باتجربه موجب ایجاد تغییری محسوس و مشهود ر شخصیت دانش ­آموز در مقایسه با تازه­ واردین می­شود. موارد زیادی از مجموعه اساتید باسواد وجود داشته که نتواسته­ اند با دانش­ آموزان ارتباط برقرار کنند و لذا دانش­ خود را به اشتراک بگذارند. یک رابطه­ ی معلم شاگردی برای تبادل اطلاعات باید واضح و صادقانه باشد.