نکاتی برای آزمون SAT

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به نکاتی برای آزمون SAT اشاره می کند که می تواند برای شما بسیار مفید باشد. اگر برای SAT داوطلب هستید پس حتما این متن را بخوانید.

اما نکاتی برای آزمون SAT را با هم می بینیم:

نکاتی برای آزمون SAT
نکاتی برای آزمون SAT

۱- حقه های ریاضی را بیاموزید
ریاضی از موقع بچگی شما برایتان مانند یک هیولا بوده است و الان زمان این رسیده است که بر آن هیولا پیروز شوید و به او نشان دهید که شما می توانید از او برتر باشید. یادگیری فرمول ها و استفاده ی ساده از آن در موفق شدن در امتحان BANK PO به شما کمکی نخواهد کرد. شما بیش از آن را لازم دارید. حقه های ریاضی در مسائل سخت ریاضی به کمک شما می آیند، خواه این مسائل شامل جبر باشد یا معادلات خطی.

دایره ی لغات خود را افزایش دهید
افزایش دایره ی لغات خود، به هیچ وجه به معنای یادگیری هر لغت از دیکشنری آکسفورد نیست. افزایش دایره ی لغات در گام های اولیه شامل اضافه کردن لغات جدید به ارتباط روتین خود است و این که استفاده از آن ها را به یک عادت تبدیل کنید. پیشرفت عادت برقراری ارتباط به انگلیسی در مبنایی همیشگی است. دانستن چم و خم مقداری از زبان موقعی که یک گویشور غیر بومی هستید مستلزم این است که به سهم خود تلاش قابل توجهی داشته باشید، پس اگر تلاش هوشمندانه ای کنید خیلی بهتر خواهد بود.

۲- خواندن روزنامه
خواندن روزنامه برای آمادگی در امتحان BANK PO هدفی دو گانه را ارائه می کند چون نه تنها شما را از امور ملی و بین المللی آگاه می کند بلکه به عنوان واسطه ای دیگر در ساختن دانش شما از لغات جدید و کاربردشان عمل می کند. خواندن روزنامه دیدگاهی درباره ی معنای ضمنی هم فراهم می کند. برای آن هایی که در حال آمادگی برای امتحانات رقابتی هستند Editorial Reading خیلی مهم است.

۳- تمرین و تمرین
احتمال دارد این طور به نظر برسد که تیز هوشی ما برای برهان آوردن ستودنی است و ما قادر هستیم تا هر سوال را در اولین تلاش حل کنیم، خواه کامل کردن الگو باشد، یا ارتباطات خونی، یا کامل کردن مجموعه ها یا بقیه ی مسائل. جاده ی موفقیت همیشه هموار نیست و شما باید به تمرین این سوالات ادامه دهید تا رشته ی کار از دستتان خارج نشود. حل کردن یک یا دو سوال در یک هفته مهارت های شما را حفظ نمی کند.