تدریس خصوصی زبان انگلیسی

تدریس خصوصی زبان
تدریس خصوصی زبان

تدریس خصوصی زبان انگلیسی گزینه بسیار خوبی برای افرادی است که نیاز به پیشرفت سریع دارند و یا از نظر زمانی محدودیت هایی دارند که نمی توانند در کلاس های گروهی زبان انگلیسی شرکت نمایند. اما بهتر است برای داشتن یک معلم خصوصی نکاتی را مد نظر داشته باشید تا بتوانید از کلاس های خود بهترین نتیجه را بگیرید. ما سعی می کنیم به برخی از این نکات در زیر اشاره کنیم:

  • در ابتدا فکر کنید چرا می خواهید کلاس خصوصی زبان انگلیسی داشته باشید: هدفتان را از ابتدا مشخص نمایید و به استاد خود بگویید تا بتوانید بیشترین نتیجه را از کلاس ها بگیرید. اهدافی همانند مکالمه زبان انگلیسی ، دوره های آزمون های زبان انگلیسی ، انگلیسی برای اهداف ویژه و یا …
  • سعی کنید استادی را برگزینید که از نظر سابقه و مدارک مورد نیاز بتواند به شما کمک کند. اساتید با تجربه های متفاوت کاری مثلا در حوزه تجارت می تواند برای برخی افراد مناسب تر باشند.
  • مسلما کلاس های خصوصی زبان انگلیسی از کلاس های گروهی هزینه بیشتری دارند اما سعی کنید هزینه مناسب را برای این کار اختصاص دهید. همیشه هزینه بیشتر به معنای کلاس بهتر نیست اما هزینه های خیلی پایین می تواند نشان از کیفیت پایین باشد. سعی کنید قیمت های مناسب و کیفیت عالی را بیابید.
  • موسسات معمولا مکان های خوبی برای ثبت نام کلاس خصوصی زبان انگلیسی هستند. اشخاصی که به صورت انفرادی کار می کنند می توانند مشکلات زیادی داشته باشند که شما باید از ریسک زمان ، هزینه و… در این باره بپرهیزید.
  • تدریس خصوصی زبان انگلیسی نیاز به انرژی زیادی دارد سعی کنید استاد شما و خودتان سر کلاس ها با انرژی باشید.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد دوره های فوق فشرده در تدریس زبان انگلیسی برای زبان آموزان دارد و با هزینه و زمان بسیار منایب زبان آموزان را به اهداف خود می رساند. موسسه ایران آکسفورد حتی دوره های آموزشی آیلتس و تافل را نیز با ضمانت نامه کتبی برگزار می نماید و در صورت عدم موفقیت زبان آموز وجه را به زبان اموز عودت می دهد. برای اطلاعات بیشتر با موسسه تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر نمایید.