آزمون TKT در ایران

آزمون TKT در ایران
برای درس دادن به نوجوانان و بزرگسالان در سطوح متوسط تا حدودی هم پیشرفته مدرک TKT جزو بهترین انتخاب هاست. Teaching Knowledge Test یا TKT مدرک دانشگاه کمبریج برای مدرسینی است که نیاز به اعتماد به نفس بیشتری دارند و می خواهند درس دادن را به عنوان یک حرفه انتخاب کنند. آزمون TKT در ایران برای آن دسته از مدرسینی که در ابتدای راه آموزش هستند بسیار مناسب است. البته باید دانست که آزمون TKT در ایران و جهان نشان دهنده دوره پیشرفته تربیت مدرس نیست و برای نشان دادن این میزان از تسلط مدارک دیگری همچون CELTA ، TESOL استفاده میشود. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های آمادگی تربیت مدرس آزمو ن TKT در ایران برای آشنایی شما اطلاعات این تست را می آورد.

آزمون TKT در ایران
آزمون TKT در ایران

آزمون TKT در ایران چند Module دارد. این ماژول ها هر کدام نشان دهنده بخشی از دانش شماست.
Module 1 : در این بخش اصطلاحات و واژه های مربوط به رشته اموزش زبان انگلیسی مورد پرسش قرار می گیرد. این بخش شامل ۸۰ سوال است و ۱ ساعت و ۲۰ دقیقه طول می کشد.
Module 2 : در این بخش بر روی دانش و مهارت های لازم برای برنامه ریزی درس های آموزش زبان سنجیده می شود. هم چنین در این بخش راه های آزمون سازی و سنجش مهارت های زبان انگلیسی زبان آموزان ، توسط مدرسین مورد بررسی قار می گیرد.این بخش هم شامل ۱ ساعت و ۲۰ دقیقه می شود و در آزمون در دو بخش می باشد:
برنامه ریزی و طراحی یک درس و یا چند درس آموزش زبان ( ۴۰ سوال )
انتخاب و استفاده از منابع ( ۴۰ سوال )
Module 3 : این بخش کمی عملی تر به مفهوم تدریس نگاه می کند و موراد زیر را می سنجد :
دانش پیش بینی انچه قرار است در کلاس اتفاق بیافتد
نقش معلم زبان در مدیریت کلاس
متد ها و روش های آموزش زبان برای ایجاد بیشترین میزان درگیر کردن زبان آموزان با فعالیت های کلاسی
منابع آزمون TKT در ایران به صورت کاملا رایگان در اختیاز متقاضیان شرکت در دوره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد قرار می گیرد. هم چنین در پایان دوره آزمون آزمایشی TKT صورت می گیرد و می توانید قبل از آزمون اصلی به راحتی سطح خود را محک بزنید.
برای شرکت در دوره های آزمون TKT در ایران با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۱۶۶۹ تماس بگیرید.