برنامه تافل اندروید

برنامه تافل اندروید
اندروید امروزه محبوب ترین سیستم عامل گوشی های همراه شده است. این سیستم عامل به دلیل باز گذاشتن دست شرکت ها و افراد برای ساختن اپلیکیشن های متفاوت توانسته محبوبیتی چشمگیر کسب کند. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های آموزش تافل تضمینی در ایران بنا به در خواست بی شمار زبان آموزان برای معرفی برنامه تافل اندروید سعی کرده چند اپلیکیشن بسیار کاربردی تافل اینتترنتی را معرفی کند. این برنامه به صورت چند رسانه ی هستند و برای بهبود تمام مهارت های تافل مناسب هستند.
TOEFL iBT Preparation
بهترین برنامه تافل اندروید را می توان این گزینه دانست. به روز کردن واژگان بهترین کاری است که این اپلیکیشن اندروید انجام می دهد. موضوعات مختلف علمی با تقسیم بندی کلمات در این اپلیکیشن جای گرفته است.
TOEFL Grammar
در قسمت گرامر تافل این برنامه تافل اندروید بی نظیر است. با داشتن بیش از ۲۴۰ سوال گرامر و بیش از ۴۰ مورد اشاره به اشتباهات رایج سهم خوبی در ارتقای آزمون تافل دارد.
Tune Skill TOEFL
این اپلیکیشن که رایگان هم است سوالات را از مبتدی تا پیشرفته تنطیم کرده است. هم چنین قابلیت مقایسه افراد با دیگر داوطلبین در این نرم افزار بسیار منحصر به فرد است. داشتن جامعه آماری مناسب بسیار در تافل اینترنتی بسیار ارزشمند است.

Toefl structure test app

این برنامه اندروید تافل مستقیم به سراغ اصل مطلب رفته است. این برنامه توانایی شما برای شرکت در‌ کلاس های دانشگاهی و محیط های آکادمیک می سنجد و ساختار تافل را به صورت کاملا شفاف برای‌ شما بیان‌ می کند.

در بین‌میلیون ها برنامه تافل اندروید موجود این اپ ها جزو‌ بهترین ها به‌ حساب می اید.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به صورت کاملا رایگان این برنامه ها را در اختیار زبان آموزان قرار می دهد.

برای شرکت در دوره های آموزش تضمینی تافل اینترنتی و آزمون های آزمایشی با شماره های ما تماس بگیرید.