مرکز تافل ایران آکسفورد

مرکز تافل ایران آکسفورد

آزمون تافل امروزه جزو معمول ترین آزمون های سنجش زبان انگلیسی است. مرکز تافل ایران آکسفورد در جهت ارتقای آموزش تافل در ایران ، به صورت تخصصی برای زبان آموزان دوره های آموزش تافل را ایجاد نموده است. نمره آزمون تافل برای تمام کسانی که در تست TOEFL iBT شرکت می کنند اهمیت زیادی دارد زیرا ممکن است آینده این افراد را تغییر دهد. از این رو آموزشگاه زبان ایران آکسفورد مرکز تافل خود را به صورت تخصصی برای آمادگی زبان آموزان برنامه ریزی کرده است. از مزیت های مرکز تافل ایران آکسفورد می تواند به موارد زیر اشاره کرد:

آزمون آزمایشی تافل
آزمون آزمایشی تافل
  • تعیین سطح رایگان تافل:

در مرکز تافل ایران آکسفورد از زبان آموزان به صورت رایگان تعیین سطح تافل گرفته می شود و نمره دقیق تافل آنها مشخص می ود و بعد از آن زبان آموزان می توانند به صورت دقیق در ترم های مورد نظر تافل قرار بگیرند.

  • برنامه ریزی دقیق و قابل انعطاف:

برنامه ریزی کلاس های تافل مرکز تافل ایران آکسفورد به صورت دقیق برای رسیدن به نمره مورد نظر زبان اموز تعیین می شود و قابلیت انعطاف زیادی دارد. این دوره ها از دوره های فشرده یک ماه تا دوره های پنج ماهه متفاوت هستند و به همین دلیل همه زبان اموزان با شرایط مختلف می توانند در این دوره ها شرکت کنند.

  • استفاده از اساتید مجرب :

اساتید تافل در مرکززبان ایران آکسفورد همگی از اساتید برجسته آموزش زبان در ایران می باشند و از اساتید Native هم در این دوره ها استفاده می شود.

  • ارائه نکات به صورت انفرادی:

نکات آزمون تافل و مشکلات و نقاط ضعف زبان آموزان به صورت انفرادی به زبان آموزان گزارش داده می شود تا پیشرفت هر چه سریع تر حاصل شود.

  • برگزاری آزمون های آزمایشی تافل رایگان:

از زبان آموزان مرکز تافل ایران آکسفورد به صورت رایگان آزمون آزمایشی تافل گرفته می شود تا زبان آموزان با اعتماد به نفس بالا برای آزمون تافل اقدام کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مرکز تافل با شماره های آموزشگاه زابن ایران آکسفورد تماس بگیرید.