کلاس تافل در تهران

کلاس تافل در تهران آموزشگاه زبان

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده کلاس تافل در تهران می باشد. در کلاس تافل آموزشگاه زبان ایران آکسفورد از تمامی امکانات و شرایط استفاده می شود تا زبان آموزان به بهترین شکل از یادگیری تافل بهره ببرند. کلاس تافل آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با تعداد کم برگزار می شود تا مدرس تافل بتواند به تمامی زبان آموزان در کلاس اشراف داشته باشد و نیاز های تمامی آنها را پاسخگو باشد. تمامی منابع مورد نظر سازمان ETS در کلاس تافل در تهران آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با زبان آموزان کار میشود. کار بر روی مهرات گرامر مخصوصا برای قسمت Essay writing تافل به صورت جداگانه انجام می شود تا مباحثی که در تافل مهم هستند برای زبان آموزان روشن شود. اهمیت آزمون تافل iBT  به تمامی زبان اموزان گفته می شود و تفاوت اصلی تافل و آیلتس بیان می شود تا بتوانند بین این دو آزمون انتخاب کنند.

یکی از دلایلی که کلاس تافل در تهران آموزشگاه زبان ایران آکسفورد بین زبان آموزان به عنوان بهترین گزینه انتخاب شده است برگزاری کلاس های آموزش تافل به صورت تضمینی می باشد. در این کلاس ها به زبان آموزان ضمانت ننامه کتبی اعطا می شود که در صورت عدم کسب نمره مورد نظر مبلغ پرداختی آنها به زبان آموزان عودت داده می شود.

برگزاری آزمون های آزمایشی تافل در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد یکی دیگر از دلایلی است که این آموزشگاه را از دیگر مموسسات زبان در تهران مستثنی می سازد. آزمون های آزمایشی تافل موسسه زبان ما با نزدیکترین تقریب به نمره واقعی آزمون انجام می شود و به زبان آموزان اعتماد به نفس لازم برای شرکت در آزمون تافل واقعی را بدست می آورند.

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون دوره های تافل آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با شماره های موسسه تماس بگیرید و از مشاوره رایگان موسسه بهرهمند شوید.