آموزش تافل از راه دور

آموزش تافل از راه دور

علاوه بر دوره های استاندارد که در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار می شود ، ما همچنین پیشنهاد آموزش تافل از راه دور را نیز برای زبان آموزان داریم. این کلاس ها توسط اساتید ما برگزار می شوند و از طریق LMS یا Skype انجام می شوند. تمامی زبان آموزانی که در این دوره ها شرکت می کنند از تمام مزایای کلاس های حضوری برخوردار می شوند و علاوه بر آن می توانند از امکان ویژه این دوره ( پاسخگویی ایمیلی Email Support ) نیز بهره مند شوند. تمامی سوالات آنها علاوه بر کلاس ها می توانند تا ۳ روز کاری از طریق ایمیل توسط اساتید پاسخ داده شود.

آموزش تافل از راه دور
آموزش تافل از راه دور

توجه داشته باشید که دوره ها ما به هیچ عنوان به صورت یک نرم افزار یا CD آموزشی ارائه نمی شود و آموزش از طریق اساتید و با استفاده از ارتباط تصویری برگزار می شود.

استفاده از Criterion Service TOEFL : این سیستم ETS به شما کمک می کند که در بخش Writing به راحتی نمره خود را با استاندارد های موجود به دست آورید. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تنها دارنده این سیستم در ایران می باشد. شما با فرستادن Essay های خود به ایمیل موسسه ، می توانید بازخورد سریع ، مشکلات گرامری و موضوعی خود را دریافت نمایید.

اگر دائم در سفرید ، اگر نمی توانید در کلاس های حضوری شرکت کنید ، اگر کار شیفیتی دارید ( همانند پرستاران ، آتش نشان ها و…) پس می توان گفت بهترین گزینه برای شما آموزش تافل از راه دور می باشد.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در دوره آموزش تافل از راه دور زبان آموزان را برای آموزش تضمینی تافل آماده می کند. هم چنین در پایان هر ۱۵ جلسه شما یک آزمون آزمایشی تافل رایگان نیز خواهید داشت.

برای ثبت نام در کلاس تافل آنلاین موسسه با شماره های ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۱۶۶۹ تماس بگیرید.