مزایای شرکت در آزمون تافل

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به مزایای شرکت در آزمون تافل و استفاده هایی که می توانید از آزمون تافل داشته باشید شاره می کند. پس اگر شما هم قصد شرکت در آزمون تافل را دارید حتما با ما همراه باشید.

مزایای شرکت در آزمون تافل
مزایای شرکت در آزمون تافل

به مزایای شرکت در آزمون تافل توجه کنید:

آزمون انگلیسی به عنوان زبان خارجی (تافل) به عنوان یکی از بهترین آزمون‌ها برای سنجش مهارت انگلیسی داوطلبی است که می‌خواهد در خارج درس بخواند. آزمون‌های زیادی هستند که دانش‌آموزان انتخاب می‌کنند اما چه  چیزهایی باعث بهتر شدن تافل می‌شد؟ در اینجا به برخی مزایای شرکت در آزمون تافل اشاره می‌کنیم:

۱- صحیح‌ترین و ارجح‌ترین:

تافل به عنوان یکی از بهترین آزمون‌ها برای ارزیابی مهارت‌های زبان انگلیسی به حساب می‌آید. در مقایسه با سایر آزمون‌ها امتیازدهی جزئی‌تری را عرضه می‌کند که باعث می‌شود دانشگاه‌ها راحت‌تر تصمیمات مربوطه به پذیرش را اخذ کنند. دانشگاه‌های برتر در ایالات متحده، بریتانیا و استرالیا نمره‌های تافل را ترجیح می‌دهند.

۲) محتوای مطالعاتی با دسترسی ساده:

یکی از بهترین مزایای شرکت در تافل این است که محتوای مطالعاتی آن به راحتی در اینترنت در دسترس هستند و تمام سیلابس‌ها را شامل شده و پرسش‌های تمرینی را برای دانش‌آموزان تأمین می‌کنند. علاوه بر این، باعث صرفه‌جویی در زمان و پول می‌شود چون داوطلبین مطالب آزمون را آنلاین و مجانی دریافت می‌کنند.

۳) شدیداً بی‌طرف و منصفانه:

این آزمون به خاطر کیفیت و شایستگی شهرتی دست و پا کرده است. نمرات تافل به صورت تصادفی توسط متخصصین مجاز ETS بررسی می‌شوند. نمرات در آزمون اسپیکینگ آزمون‌های دیگر ممکن است بر اساس نحوه‌ی لباس پوشیدن دانش‌آموزان تغییر کند اما در تافل آزمون به صورت رایانه‌ای انجام می‌شود تا نمرات منصفانه باشد و بر اساس تأثسر ظاهری تفاوت نکند.

۴) شناخت جهانی:

تافل در بیش از ۱۳۰ کشور مختلف مورد قبول است و تقریباً همه‌ی دانشگاه‌های برتر برای اعطای پذیرش به تافل بسنده می‌کنند. اول اینکه نمراتی دقیق ارائه میدهد که در نظر گرفتن‌شان برای مؤسسات آسان است. از طرف دیگر مفید است چون پروفایل داوطلبین برای پذیرش سریع قابل دسترسی خواهد بود.

۵) مهارت‌ها را از نظر دانشگاهی اندازه می‌گیرد:

آزمون تافل مهارت‌ها را با توجه به مواردی که دانش‌جویان همزمان با تحصیل در خارج با آن‌ها مواجه می‌شوند اندازه می‌گیرد. شامل آزمون آکادمیک انگلیسی است که تعیین (سطح) مهارت‌های انگلیسی را ساده می‌کند. به علاوه، سؤالات ۱۰۰ در ۱۰۰ دانشگاهی هستند و دانشجویان را برای یادگیری آسان در کلاس‌های درس آماده می‌کنند.