تافل برای مهاجرت

تافل برای مهاجرت
بیش از ۱۳۰ کشور در دنیا به قول Educational Testing Service تافل برای مهارجت را از شما می پذیرند. در چند سال گذشته نقطه ضعف های تافل باعث شده بود که آیلتس بسیار محبوب شود. اما در همیشه روی یک پاشنه نچرخید و مسئولان برگزاری TOEFL iBT را طراحی کرده بودند و از اشتباهات خود که در عدم به روز بودن درس گرفتند. آنها آنچنان جلوتر رفته بودند که حتی می توان گفت که آیلتس در ادامه ناگزیر است که آزمون خود را شبیه تافل کند و از طریق کامپیوتر برگزار کند. حتی امروزه بسیاری کارشناسان آزمون تافل را آزمونی استاندارد تر و قابل اعتماد تر از تافل می دانند زیرا سلیقه ای عمل کردن در این آزمون تا حدود زیادی کاهش داده شده است.

تافل برای مهاجرت
تافل برای مهاجرت

شما هم به تافل برای مهاجرت نیاز دارید ؟
۴ نفر از هر ۵ نفر افسر مهاجرتی که این سوال از آنها پرسیده شده بوده که بین آزمون آیلتس و تافل کدام را ترجیح می دهند آزمون تافل را ترجیح داده اند. هر چند در اویال کر تافل برای مهاجرت آمریکا در نظر گرفته شده بود اما امروزه برای استرالیا و حتی تا حدودی انگلیس هم این آزمون را به همراه آزمون هایی مثل آیلتس برای دادن ویزای تحصیلی ، کاری و نیروی کار ماهر قبول می کنند.
متاسفانه یا از نظر بعضی خوشبختانه ما فقط یک نوع تافل داریم TOEFl iBT و همانند آیلتس آکادمیک و جنرال نداریم. نمره مورد نظر تافل برای مهاجرت بین ۷۵ تا ۱۱۰ متفاوت است. اگر خوش شانس باشید و رزومه خوبی داشته باشید معمولا نمره ۸۰ تا ۹۵ میانگین مورد قبول دانشگاه هاست. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با اساتید Native و مجرب خود توانسته یکی از بهترین آموزشگاه زبان های ایران باشد که در یک دوره تخصصی اقدام به برگزاری آمادگی تافل می کند. تلفیقی از آزمون آزمایشی ، نکته ، تست ، استاد مجرب و برنامه ریزی دقیق راهی هموار را برای زبان آموزان پدید می آورد. پس با ما تماس بگیرید.