تافل تضمینی

تافل تضمینی

آزمون تافل با سابقه ترین آزمون استاندارد زبان انگلیسی است که توانسته محبوبیت جهانی را بدست اورد. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تنها موسسه زبان می باشد که دوره های تافل تضمینی را برگزار می کند. در دوره های تافل تضمینی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد شامل مواردی است که در این مقاله سعی می کنیم به برخی از نکات کلی ان اشاره کنیم:

تافل- آیلتس
تافل- آیلتس
  • آمادگی برای آزمون تافل:

قبل از شرکت زبان آموز در کلاس های تافل تضمینی زبان آموز نیاز به آمادگی از نظر روانی برای شرکت در کلاس ها و موفقیت در آزمون تافل را داراست. کسی که به قصد شرکت در آزمون تافل را دارد و نیاز به کسب نمره مورد نظر خود را دارد باید این اعتماد به نفس را پیدا کند که کسب نمره تافل کاری سخت و غیر ممکن نیست.

  • برنامه ریزی دقیق:

در دوره های تافل تضمینی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد زبان اموزان از همان ابتدا با برنامه ریزی دقیق روبرو خواهند شد و با ساختار آزمون تافل و هم چنین زمانبندی این آزمون آشنا خواهند شد.

  • یادگیری و عادت کار با چندین مهارت:

آزمون تافل از آزمون هایی است که دو یا سه مهارت را هم زمان مورد سنجش قرار می دهد. پس زبان آموزان اماده می شوند تا بتوانند از چند مهارت به صورت هم زمان استفاده کنند.  هم چنین نکته برداری یکی از تکنیک های بسیار کاربردی در تافل می باشد که زبان آموزان در دوره های تافل تضممینی می توانند به آن دست پیدا کنند.

  • آموزش زبان آموزان برای تقویت قدرت حدس زدن:

در آزمون تافل قبل از آزمون های reading , listening معمولا تصویری به انها نشان داده می شود که بیان گر تم کلی آزمون است. زبان آموزان باید با دیدن تصویر ( مثلا ستاره ها) حدس بزنند که لغات مورد استفاده در این بخش می تواند چه لغاتی باشد. این کار ذهن زبان آموز را برای ورود به بخش اماده می کند.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تنها مرکز برگزار کننده دوره های تافل تضمینی در ایران می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه زبان ایران اکسفورد تماس بگیرید.