تافل ibt راهنمای

تافل ibt راهنمای
برای بدست آوردن نمره ای بالا در آزمون تافل اولین کار تافل ibt راهنمای مناسب برای آن می باشد. پژوهش ها نشان داده است که دانش اموزانی که می دانستند قرار است چه چیزی در آزمون تافل برایشان اتفاق می افتد ، عمکلکرد بهتری را داشته اند. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای دوره های تافل ibt راهنمای بسیار مناسبی را ارائه می دهد که شامل موارد زیادی می شود که در پایین به آن اشاره می شود.

تافل ibt راهنمای
تافل ibt راهنمای

Official Guide To TOEFL iBT منبع رسمی سایت ETS است که می تواند برای همه استفاده شود ولی ما دقیق تر و شخصی تر در برنامه ریزی شما برای تافل iBT راهنمای مناسب می آوریم که می توانید مسائل زیر را در آن بیابید:
قبل از آزمون
طریقه ثبت نام تافل ibt
تاریخ های تافل اینترنتی
مراکز تافل
منابع آموزش تافل ibt
آزمون های آزمایشی رسمی
طریقه پرداخت هزینه تافل ibt
روند آزمون
قوانین آزمون TOEFL
مدارک شناسایی مورد نیاز آزمون تافل
تافل ibt راهنمای روز آزمون
قوانین مرکز آزمون تافل
موارد شخصی
مکان برگزاری
زمانبندی
استراحت ها
بیماری در روز آزمون
دلایل از دست دادن تافل
تافل ibt راهنمای بعد از تست
دیدن نمره تافل
گزارش دادن نمره خود به دانشگاه ها و موسسات مورد نظر خود
اعتراض به نمره تافل و در خواست تصحیح دوباره نمره
هم چنین در جهت آمادگی زبان آموزان دوره های آموزش تضمینی تافل برگزار می شود که در آن راهکاره های یادگیری سیستماتیک تافل ارائه می شود. ما دقیقه به دقیه مسیر شما را بررسی می کنیم تا تک تک نقاط ضعف هایتان را پوشش دهیم.
به یاد داشته باشید که استرس و ترس همیشه از عدم آمادگی می آید. اگر مطمئن باشید که از همه نظر آماده اید ، ترس شما با حس هیجان و موفقیت از بین خواهد رفت. برای شرکت در دوره های تافل با شماره های ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۱۶۶۹ آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.