تافل ibt تهران

تافل ibt تهران

تافل ibt یکی از آزمون های زبان انگلیسی می باشد که توسط سازمان ETS طراحی شده است و در کشور های زیادی از جمله آمریکا ، کانادا ، انگلیس و… آزمون تافل ibt تهران نیز توسط سازمان ETS می باشد و از طریق اینترنت برگزار می شود. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در دوره های تافل ibt تهران خود از کتاب های و منابع آزمون برای آموزش بهتر دوره های تافل خود استفاده نماید.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در دوره های تافل ibt تهران خود موارد زیر را انجام می دهد:

  • برگزاری کلاس های آموزش تافل ibt تهران با کار بر روی هر چهار مهارت
  • برگزاری آزمون های آزمایشی تافل ibt
  • برگزاری دوره های آموزش مجازی تافل ibt تهران برای کسانی که شرایط شرکت در کلاس های حضوری را ندارند
  • کمک در ثبت نام تافل ibt تهران برای زبان آموزان

دوره های آموزش تضمینی تافل ibt : دوره های آموزش تافل موسسه زبان ایران آکسفورد با ارائه ضمانت نامه کتبی برگزار می شود و در صورت عدم کسب نمره مورد نظر وجه پرداختی زبان آموز به او عودت داده می شود.

در دوره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد سعی می شود آموزش بسیار با شرایط زبان آموز برنامه ریزی شود تا آنجا که به زبان آموز گزارشی از روند پیشرفت زبان آموز داده می شود تا بتواند درک بهتری از روند آموزش خود داشته باشد و نقاط قوت و ضعف خود را بشناسد و بتواند در جهت برطرف کردن آن تلاش کند.

آن دسته از زبان آموزانی که به دلیل وجود مشکلات زمانی و یا بودن در شهرستان ها نمی توانند در کلاس های حضوری شرکت کنند می توانند در دوره های غیر حضوری تافل و آموزش مجازی زبان تافل شرکت کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون تافل ibt تهران موسسه زبان ایران آکسفورد با شماره های آموزشگاه تماس بگیرید.