آزمون تافل ibt

تافل ibt

  • فرق بین تافل ibt  و تافل pbt چیست؟

در آزمون تافل ibt آزمون از طریق اینترنت برگزار می شود اما در تافل pbt آزمون بر روی کاغذ می باشد. در تافل ibt هر چهار مهارت زبان آموز مورد سنجش قرار می گیرند اما در آزمون pbt  مهارت های شنیداری ، خواندن و نوشتار را مورد سنجش قرار می دهد.

  • تافل ibt در چه جاهایی مورد قبول است؟

تافل ibt در بیش از ۸۵۰۰ کالج ئر سراسر دنیا و همچنین در بیش از ۱۳۰ کشور در دنیا مورد قبول قرار می گیرد. آزمون تافل می تواند همانند پاسپورت شما برای رفتن به سراسر دنیا باشد.

  • چطور بدانیم در چه موسساتی چه نمره ای می خواهند؟

هر موسسه ای دردنیا نمره مورد نظر خود را تنظیم می نماید. بعد از پر کردن فرم درخواست احتمالا نمره مورد نظر از سوی موسسه تعیین می شود تا زبان آموز بداند باید چه نمره ای را دریافت می کند. اگر برای تحصیلات عالیه در کشور های دیگر دنیا اقدام نموده اید باید مطمئن شوید که آزمون مورد نظر موسسه آززمون تافل است.

  • تاریخ آزمون تافل در چه تاریخ هایی برگزار می شود؟

آزمون تافل در ۱۶۵ کشور دنیا برگزار می شود و به طور معمول ۵۰ بار در سال برگزار می شود.

  • آیا امکان دارد آزمون تافل را چند بار امتحان داد؟

هیچ محدودیتی در تعداد دفعه هایی که در آزمون تافل شرکت می کنید ندارد. این آزمون هیچ قبولی یا ردی ندارد و میزان نمره زبان اموز ملاک است.

  • چرا باید در آزمون تافل شرکت کنیم؟

این آزمون مورد قبول ترین آزمون زبان در دنیا است.

دقیق ترین آزمون زبان دنیا آزمون زبان تافل است.

کشورهای زیادی در دنیا این آزمون را برگزار می نمایند.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد اقدام به برگزاری دوره های آموزش تضمینی آزمون تافل می نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.