تافل در ایران

تافل در ایران

تدریس تافل در ایران

آموزشگاه زبان انگلیسی ایران آکسفورد یکی از معتبرترن مراکز آموزش تافل در ایران می باشد که دارای استاندارد های جهانی می باشد. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد  تنها موسسه زبان در ایران می باشد که در دوره های تدریس تافل خود ضمانت نامه کتبی ارائه می دهد و در صورت عدم کسب نمره مورد نظر قبولی آزمون تافل خود ، مبلغ در یافتی از زبان آموز به او باز گردانده می شود.

مزایای دوره های آموزش تافل تضمینی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد:

آزمون تعیین سطح رایگان آزمون تافل

اساتید مجرب برای آموزش تافل

برگزاری آزمون آزمایشی تافل

ضمانت نامه کتبی تافل

در دوره های آموزش تافل آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای زبان آموزانی که محدودیت های زمانی دارند به صورت فشرده و فوق فشرده برگزار می شوند تا بتوانند در کترین زمان ممکن و با بهترین نمره ممکن آزمون تافل را بگذرانند. این دوره ها بر روی هر ۴ مهارت زبان آموزان تکیه می کنند. زبان آموزان در این دوره ها با شرایط تافل آشنا می شوند و با محیط آزمون برگزاری آزمون تافل ارتباط برقرار می کنند.  این مسئله به زبان آموزان اعتماد کامل برای شرکت در آزمون تافل را ارئه می دهد.

در دوره های آزمون تافل علاوه بر کار بر روی انگلیسی عمومی زبان آموزان بر روی مهارت ها و تکنیک های لازم برای موفقیت در این آزمون نیز کار می شود. در این دوره ها در پایان هر جلسه ایاتید به همه زبان آموزان به صورت فردی موارد مورد نیاز و نقطه ضعف هایشان را به صورت کتبی ارائه می دهند. این دوره ها با منابع مورد ارئه شده از سوی سازمان ETS که سازمان برگزار کننده تافل می باشد برگزار می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون این دوره های تافل در ایران با شماره های موسسه تماس بگیرید و یا فرم مشاوره فوری را پر نمایید.