آزمون تافل junior

آزمون تافل junior

ساختن یک پایه قوی برای نوجوان هایی که در حال یادگیری زبان هستند کار بسیار مهمی است. آزمون تافل junior یکی از اهداف مهمش طراحی آزمونی است که بتواند برای بچه ها نیز به صورت استاندارد سطح زبان را بسنجد. آزمون تافل junior برای نوجوان های بالای ۱۱ سال  طراحی شده است. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های آمادگی تافل junior که به جرات می توان گفت تنها آزمون استاندارد برای افراد زیر ۱۸ سال می باشد اطلاعات آزمون زبان انگلیسی را برایتان می اورد.

همانند اجداد قبلی خود تافل junior نیز بر دو نوع است.آزمون استاندارد که کاغذی است و آزمون تافل junior comprehensive که با کامپیوتر برگزار می شود. در آزمون استاندارد مهارت های شنیداری و خواندن تمرکز می شود و به همین دلیل دو مهارت دیگر یعنی writing and speaking مورد سنجش قرار نمی گیرند. اما در  آزمون تافل comrehensive junior هر چهار مهارت وجود دارد به همین دلیل هم به روز تر و مقبول تر است و هم در پذیرش ها بیشتر مورد توجه قرار می گیرد و مدرک معتبرتری به حساب می آید.

اگر شما هم قصد مهاجرت به آمریکا را دارید و فرزندتان باید در مدرسه های آمریکا ادامه تحصیل دهد داشتن مدرک تافل junior بسیار در انتخاب مدیران مدارس و ثبت نام راحت تر در مدارس آمریکا کمک کننده است.

نمره بندی آزمون تافل junior در دو نوع استاندارد و comprehensive متفاوت است اما نمره کلی در آزمون استاندارد بین ۶۰۰ تا ۹۰۰ می باشد و نمره کلی در آزمون comprehensive بین ۱ تا ۶ می باشد. البته اگر شما در حال انتخاب بین این دو آزمون هستید آزمون تافل junior comprehensive گزینه بهتری به حساب می آید. این آزمون جدید تر است و می تواند نیاز های بیشتری را پوشش دهد.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های آموزش آزمون تافل junior می باشد . برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه ایران آکسفورد ۸۸۸۹۱۶۹ و ۸۸۹۳۴۴۷۵ تماس بگیرید.