سایت آموزش تافل

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد سایت آموزش تافل را معرفی می کند که آموزش تافل رایگان را در خود جای داده اند. این سایت ها به شما کمک می کند که اگر از بودجه کمی برخوردارید و یا در عین حال باید برای چند آزمون استاندارد زبان انگلیسی آماده شوید بتوانید در هزینه ها صرفه جویی کنید. این سایت آموزش تافل به شما کمک می کند تا بهترین منابع ، مرتبط ترین کتاب ها و جزوات را دریافت نمایید.

سایت آموزش تافل
سایت آموزش تافل

Quick Prep

یک ابزار واقعی برای آمادگی برای سوالات تافل که از سوی خود ETS مدیریت می شود.

TOEFL Go Anywhere

این وب سایت با ارائه دادن استراتژی های لازم برای موفقیت به همراه سوالات زیاد ، بخشی برای برنامه ریزی و جستجو در میان انبوهی از سوالات یک برگ برنده برای شما به حساب می آید.

Purdue OWL

Online Writing Lab کارگاهی است آنلاین برای یادگیری هر چه که برای یک Writing خوب نیاز دارید. گرامر ، منابع و حتی مدرسینی که به صورت انلاین Essay های شما را بررسی و تصحیح می کنند.

Learning Network

این سایت آموزش تافل تنها برای تافل بنا نشده است اما از آنجا که تمامی مقالات موجود در سایت آکادمیک و اموزشی هستند بسیار در بهبود مهارت reading تافل اینترنتی موثر می باشد. معمولا کلماتی که در مقالات بیان می شوند سطح Advanced و یا پیشرفته را دارند و از این جهت واژگان شما را نیز بهبود می دهند.

Testwise TOEFL

این سایت تنها بر روی ارائه تکنیک ها تمرکز کرده است. اگر دنبال میانبر هستید و می خواهید برخی از مسیر ها برای مهندسی معکوس تافل را استفاده کنید می توانید از این سایت استفاده کنید.

سایت آموزشگاه زبان ایران آکسفورد

وب سایت ما به صورت رایگان منابع آموزش تاف را به صورت PDF در اختیار زبان آموزان قرار می دهد. برای دریافت فایل ها فرم تماس با ما را پر کنید و یا با تماس بگیرید.