تافل پی بی تی

تافل پی بی تی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد نوع کاغذی آزمون تافل که به TOEFL PBT معروف است را در این مطلب مورد بررسی قرار می دهد. از آنجا به این آزمون کاغذی گفته می شود که همانند آزمون های سنتی بر روی کاغذ برگزار می شود و توسط رابط های کامپیوتری انجام نمی شود. این آزمون حدود ۳ ساعت و نیم زمان می برد و همچنین یک بخش نوشتاری به نام TWE دارد که ۳۰ دقیقه زمان می گیرد.

تافل پی بی تی
تافل پی بی تی

هزینه آزمون تافل پی بی تی

در مراکز محدودی که امروزه آزمون تافل PBT را برگزار می کنند قیمت آن حدود ۱۷۰ دلار می باشد. قبل از ثبت نام سعی کنید مطمئن شوید که مرکز مورد نظر شما این نوع از آزمون را برگزار می کند. زیرا در حال حاضر بیش از ۹۷% از مراکز تافل آزمون تافل iBT را برگزار می کنند.

بخش های آزمون

Listening Comprehension

Structure And written expression

Reading comprehension

TWE Test

منابع آزمون تافل پی بی تی

سایت ETS منابع رایگانی را برای آمادگی آزمون تافل پی بی تی ارائه می دهد. یکی از این منابع Free Test Prep for the TOEFL PBT Test می باشد که بعد از ثبت نام به رایگان و به همراه یک سی دی در اختیار شما قرار می گیرد.

هم چنین شما می توانید نمونه سوال های تافل پی بی تی را به رایگان و با فرمت حیب از لینک زیر دانلود کنید.

برای دانلود بر روی لینک زیر کلیک کنید.

کلاس های تافل پی بی تی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد قبل از ثبت نام مشاوره رایگان در اختیار شما قرار می دهد تا مطمئن شوید که بین آزمون تافل اینترنتی یا تافل کاغذی کدام بیشتر مناسب شما است. بعد از آن می توانید در کلاس های آموزش تضمینی تافل پی بی تی ما شرکت کنید و در صورت عدم کسب نتیجه مورد نظر کل مبلغ پرداختی خود را پس بگیرید.