آموزشگاه تافل

آموزشگاه تافل

اگر قصد آمادگی برای آزمون تافل را دارید و یا قصد مهاجرت و یا تحصیل در آمریکا را دارید و نیاز به آزمون تافل داریدبدون شک باید در دوره های آمادگی آزمون آموزشگاه تاقل ایران آکسفورد شرکت کنید.

آموزشگاه تافل ایران آکسفورد تنها آموزشگاه زبان در تهران و ایران می باشد که سطح استاندارد های آموزشی خود را در بالاترین حد خود قرار داده و برای این کار غول های آموزش زبان انگلیسی در دنیا را با خود همراه ساخته است.

آزمون آزمایشی تافل
آزمون آزمایشی تافل

آموزشگاه تافل ایران آکسفورد تنها آموزشگاه زبان در تهران و ایران می باشد که عضو کانون دبیران دانشگاه آکسفورد می باشد و هم چنین در لیست آموزشگاه های زبان کانون آموزش زبان British Council قرار گرفته است.

در دوره های آموزش تافل آموزشگاه تافل ایران آکسفورد توجه بر روی هر چهار مهارت زبان انگلیسی قرار می گیرد تا به بهترین شکل ممکن ارتقا پیدا کنند. هم چنین بر توانایی زبان آموز بر استفاده از زبان انگلیسی در موقعیت های مختلف و پیرامون موضاعات مختلف TOEFL iBT تاکید می شود.

آموزشگاه تافل ایران آکسفورد هم چنین علاوه بر آمادگی general English  زبان آموزان بر روی شناخت آزمون تافل TOEFL iBT نیز تاکید دارد و برای شناخت هر چه بهتر ساختار این آزمون و دادن اعتماد به نفس به زبان آموزان موارد زیر را در دوره های آزمون تافل TOEFL iBT خود اجرا می کند:

  • برگزاری آزمون های آزمایشی آزمون تافل TOEFL iBT
  • کار کردن بر روی کتاب ها و منابع معرفی شده از سوی سازمان ETS که طراح آزمون های آزمون تافل TOEFL iBT می باشد.
  • کار بر روی نقاط ضعف زبان آموزان و ارائه نکات توسط استاد به هر زبان اموز به صورت انحصاری
  • آموزش تضمینی تافل و ارائه ضمانت نامه کتبی و بازگشت پول پرداختی زبان آموز در صورت عدم کسب نمره مورد نظر

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تنها آموزشگاه تافل در ایران است که آموزش تضمینی تافل را برگزار می نماید . برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.