نمره تافل بالای ۱۰۰

نمره تافل بالای ۱۰۰

گرفتن نمره تافل بالای ۱۰۰ و روشهای بدست آوردن آن برای افراد متفاوت فرق دارد. روشهای ثابتی برای مشخص کردن نمره تافل قبل از آزمون اصلی تافل وجود ندارد.

برخی زبان آموزان به نمره تافل بالایی در کلیه مهارتها احتیاج دارند در حالیکه برخی دیگر تنها به نمره تافل بالای ۱۰۰ بطور میانگین احتیاج دارند.

برای دستیابی به نمره تافل بالای ۱۰۰، که نمره خوبی نیز محسوب میشود، تنها داشتن دانش خوب زبانی کافی نیست. در آزمون تافل مانند اکثر آزمونها داشتن آشنایی کامل به فرمت آزمون و بخشهای آن، داشتن تجربه شرکت در آزمونهای مشابه و یا آزمایشی تافل، دانستن اطلاعات در ارتباط با نمره دهی آزمون حایز اهمیت در دستیابی به نمره تافل بالای ۱۰۰ است.

بسیاری از زبان آموزان که از دانش خوب زبانی برخوردارند در دستیابی به نمره تافل بالای ۱۰۰ عملکرد موفقی ندارند. این مسیله به عواملی همچون موارد ذکر شده در بالا و عواملی همچون داشتن استرس، احساس ناراحتی در شرایط آزمون، احساس ناراحتی در زمینه آکادمیک زبان موثر اند. این عوامل باعث میشود که فرد نتواند به نمره تافل بالای ۱۰۰ و یا نمره خوبی در تافل دست یابد. البته این عوامل در بین افراد مختلف متفاوت است و یکسان نیست.

یکی از توصیه های ما به شما این است که برای دستیابی به نمره تافل بالا این است که قبل از شرکت در آزمون اصلی خود در یک دوره آموزشی زبان برای آمادگی در آزمون تافل شرکت کنند.  در این دوره ها شما با تمامی موارد آشنایی با آزمون تافل و مهارتهای لازم برای کسب نمره تافل بالای ۱۰۰ را به شما ارایه میدهند.

یکی دیگر از موارد این است که برای کسب نمره تافل بالای ۱۰۰ میبایست در هنگام مهارت شنیداری به تمامی مطلب با دقت گوش کنید و در مهارت خواندن به تمامی نکات متن دقت کنید. برای این امر داشتن دایره واژگانی مناسب بسیار کمک کننده میباشد.

در حین یاد گرفتن تمامی مهارتهای آزمونی تافل میبایست برای گرفتن نمره تافل بالای ۱۰۰ یاد بگیربد که چگونه نوت بردارید در حین مهارتهای شنیداری و خواندنی که برای تعیین پاسخ درست بسیار به شما کمک میکند.

در آزمون تافل داشتن لهجه غیر بومی نمره ای از شما کسر نمیکند اما دقت داشته باشید برای دستیابی به نمره تافل بالای ۱۰۰ میبایست لهجه ای واضح و قابل فهم داشته باشید.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد مفتخر به برگزاری دوره های مختلف در زبان های خارجی میباشد. این موسسه همچنین در حال برگزاری دوره های آمادگی آزمون تافل به شکل گروهی ، خصوصی و فشرده نیز میباشد. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با توجه به زمان شما ، سطح شما و نیاز شما دوره های مناسب شما را به شما ارایه میدهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره های ۸۸۸۹۱۶۶۹ و ۸۸۹۳۴۴۷۵ با مشاوران آموزشگاه ایران آکسفورد در ارتباط باشید.