تافل به زبان ساده

تافل به زبان ساده

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد مطمئن است اگر پدران شما به کلاس زبان می رفتند حتما با اسم تافل TOEFL آشنا بودند. در گذشته تافل غول زبان انگلیسی به حساب می آمد و خبری از رقبای سرسرخت امروزش همانند آیلتس و PTE نبود. اما واقعا تافل به زبان ساده چیست؟ آیا واقعا باید از آن ترسید؟

تافل به زبان ساده
تافل به زبان ساده

تافل : اینترنتی یا کاغذی

امروزه می توان گفت فقط تافل اینترنتی TOEFL iBT  برگزار می شود ولی در گذشته آزمون کاغذی TOEFL pbtوجود داشته است. نمره آزمون تافل اینترنتی از ۰ تا ۱۲۰ می باشد.

همه در تافل قبولند

شاید شنیده باشید که کسی می گوید من تافل دارم. از نظر برخی این حرف یعنی اینکه سطح زبان انگلیسی شخص خوب است. اما حقیقت همیشه آنچه به نظر می رسد نیست. در حقیقت اگر شما هیچ چیز از زبان انگلیسی ندانید و در آزمون تافل شرکت کنید به شما مدرک تافل ارائه می شود ولی با نمره پایین یا ۰ . نمره شما در آزمون بسیار موثر است و باید به آن دقت کنید. تمامی دانشگاه ها و موسسات مهاجرتی نمره شما را برای پذیرش مد نظر می گیرند.

تافل : آزمونی استاندارد

تافل یک تست استاندارد است. یعنی چی؟

یعنی قبلا بر روی بسیاری از افراد آزمایش شده است.

توسط افراد متخصص طراحی شده است.

اگر شخصی با یک سطح در چندین آزمون در مرکز تافل های مختلف و در زمان های مختلف شرکت کند معمولا نمره ای یکسان کسب می کند.

تافل می تواند سطح افراد را به خوبی نشان دهد و کاملا منصفانه شما را در گروه های مختلف قرار دهد.

از سال ۱۹۶۲ تا کنون تافل توانسته قدرتمندانه به کار خود ادامه دهد و این را مرهون تیم تخصصی ETS است. به روز نگه داشتن آزمون و شناخت نیاز های زبان اموزان از دغدغه های اصلی این موسسه است.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای موفقیت شما کلاس های آموزش تضمینی تافل را به شما پیشنهاد می دهد. برای اطلاعات بیشتر با شماره های ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۱۶۶۹ تماس بگیرید.