مدت زمان امتحان تافل

مدت زمان امتحان تافل
دانستن زمانبندی آزمون تافل اینترنتی TOEFL iBT در روز آزمون بسیار مهم است. هر چه قدر بیشتر بتوانید به مدت زمان امتحان تافل آشنا شوید و آن را در تمرین های خود به کار ببرید شانس بالا بردن نمره تافل را افزایش داده اید. آزمون تافل آزمونی ۴ مهارتی است Reading, Speaking, Listening , Writing و باید دقت کنید که این آزمون Adaptive نیست. قبل از اینکه جدول مدت زمان امتحان تافل را ببینید باید بدانید Adaptive یعنی چه ؟ برخی از آزمون ها با عملکرد زبان آموز خود را تغییر می دهد یعنی اگر شما عملکرد خوبی داشته باشید سوال های بعدی را سخت تر می کنند و اگر تست ها را درست جواب ندهید خود را آسان تر می کنند. توجه داشته باشید که اگر چه این آزمون کامپیوتری است اما Adaptive نیست.

مدت زمان امتحان تافل
مدت زمان امتحان تافل

در جدول زیر زمانبندی تافل را مشاهده می کنید:

تعداد سوالات زمان تافل بخش های آزمون
۳۶ تا ۵۶ سوال ۶۰ تا ۸۰ دقیقه Reading
۳۴ تا ۵۱ سوال ۶۰ تا ۹۰ دقیقه Listening
۱۰ دقیقه Break
۶ بخش ۲۰ دقیقه Speaking
۲ بخش ۵۰ دقیقه Writing

در نتیجه می توانید ببینید بین ۳ ساعت و ۳۰ دقیقه تا ۴ ساعت زمانی است که باید در سر جلسه تافل بگذرانید. شاید فکر کنید نیاز به ک نوشابه انرژی زا دارید !! اما آموزشگاه زبان ایران آکسفورد فکر می کند بیشتر از یک نوشابه انرژی زا شما به آمادگی و شبیه سازی آزمون تافل برای خود دارید. برای بسیاری از زبان آموزان نشستن بر روی یک صندلی برای ۴ ساعت یک کابوس است اما برای موفقیت در آزمون تافل باید این کابوس را نیز تحمل کنید.
ما در دوره های آموزش تضمینی تافل آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به شما نحوه مدیریت مدت زمان امتحان تافل را یاد می دهیم. شما را در آزمون های شبیه سازی شده تافل یا TOEFL iBT Simulation قرار می دهیم تا بتوانید استرس خود را کم کنید و با محیط آزمون تافل آشنا شوید.
برای شرکت در کلاس آموزش تافل با شماره های ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۱۶۶۹ تماس بگیرید.