نکات آزمون تافل

نکات آزمون تافل

اگر قصد شرکت در آزمون تافل را دارید و در دوره های آمادگی آزمون تافل آموزشگاه ایران آکسفورد شرکت کرده اید سعی کنید نکات ازمون تافل را که در این مقاله بیان می شود برای نتیجه گیری حداکثری در این آزمون بکار ببندید.

  • خودتان را با آزمون تافل آشنا کنید.

چه قصد شرکت در آزمون تافل iBT و یا PBT را دارید با فرمت آن آشنا شوید. در دوره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به طور کامل در جریان این آزمون قرار می گیرند و می توانند تفاوت های مهم در آزمون را آموزش ببینند.

  • انگلیسی آکادمیک را یاد بگیرید.

آزمون تافل برای مقاصد آکادمیک طراحی شده است و بیشتر برای کسانی کاربرد دارد که برای تحصیل به کشور های انگلیسی زبان می روند. معمولا متن ها و قسمت listening آزمون تافل از محیط های آکادمیک همانند دانشگاه ها و کالج ها اتفاق می افتد.

  • در آزمون های آزمایشی تافل شرکت کنید.

بهترین راه برای آشنایی با آزمون تافل شرکت در آزمون آزمایشی تافل است. یکی از نکات آزمون تافل که در موفقیت آن بسیار موثر است تمرین است. اگر با شرایط آزمون تافل آشنا شوید و در آن قرار بگیرید می توانید اعتماد به نفس لازم را نیز کسب کنید.

  • در کلاس های آمادگی آزمون تافل شرکت کنید.

بهترین کار برای موفقیت در آزمون تافل کلاس با یک استاد مجرب و Native می باشد. در این کلاس ها تمامی نقاط ضعف و قوت زبان اموزان مشخص می شود و تمامی منابع معرفی شده از سازمان ETS در کلاس ها کار می شوند.

  • سرعت تایپ کردن خود را بهبود بخشید.

یکی از نکات تافل این است که در تافل iBT باید جواب ها را تایپ کنید. اگر در فرآیند تایپ کردن کمی دچار مشکل هستید بهتر است آن را تقویت کنید تا بتوانید در زمان مورد نظر جواب ها را کامل کنید.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های اموزش تافل در ایران می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره موسسه زبان ایران اکسفورد تماس بگیرید.