آموزش مجازی تافل

آموزش مجازی زبان
آموزش مجازی زبان

آموزش مجازی تافل

آزمون تافل شناخته شده ترین و مورد قبول ترین آزمون در امریکای شمالی است. آموزش مجازی تافل برای کسانی که شرایط شرکت در کلاس های حضوری آموزش تافل را ندارند و یا از نظر زمانی نمی توانند با کلاس تافل هماهنگ شوند و یا ترجیح می دهند این دوره ها را به صورت فشرده برگزار کننند بسیار مناسب است. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای این دسته از زبان آموزان اقدان به برگزاری دوره های آموزش مجازی تافل در ایران نموده است. این دوره ها طوری طراحی شده اند که زبان آموزان را در مهارت های تافل به سطح پیشرفته برسانند و هم چنین اعتماد به نفس کافی برای کسب نمره مورد نظر دریافت کنند.

در دوره های آموزش مجازی تافل ایران آکسفورد دوره ها بر اساس نیاز های زبان آموز طراحی شده اند و بر اساس قدرت یادگیری زبان اموز و هم چنین برنامه ارائه شده از جانب زبان آموز به موسسه کلاس ها چیده می شوند. دوره های آموزش مجازی تافل ایران آکسفورد به صورت کامل برنامه ریزی می شود و شامل آزمون های آزمایشی تافل ، تمرین های تافل ، استراتژی های آزمون تافل ، کلاس های آنلاین با استید مجرب تافل  و هم چنین ارائه گزارش از روند پیشرفت زبان آموز توسط آموزشگاه زبان ایران آکسفورد می شوند.

برای شرکت در این دوره ها زبان آموزان تنها نیاز به موارد زیر دارند:

دسترسی به اینترنت

وب کم و یا میکروفون

حساب کاربری برای برقراری ارتباط تصویری

در این دوره ها زبان آموز با استاد به صورت خصوصی و از طریق اینترنت کلاس ها را برگزار می نماید. از مزایای دوره های آموزش مجازی تافل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • دوره ها در هفت روز هفته و ۲۴ ساعته شبانه روز قابل برگزاری می باشند.
  • دوره ها به صورت خصوصی و فشرده برگزار می شوند.
  • برگزرای آزمون های آزمایشی تافل در طول دوره
  • و…

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر نمایید.