لیست کلمات تافل

لیست کلمات تافل
آزمون تافل iBT تفاوت های زیادی با آزمون تافل PBT دارد. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های تافل در ایران برای کسانی که قصد شرکت در تافل را دارند و نیاز به لیست کلمات دارند مطلب زیر را پیشنهاد می دهد. لیست کلمات تافل که نسبتا پرکابرد هستند می توانست در آزمون تافل PBT بسیار مهم باشد اما از آنجا که آزمون iBT بیشتر بر روی تلفیق مهارت ها با هم تمرکز دارد و دیگر تست های جداگانه برای واژگان وجود ندارد. این کار باعث می شود که زبان آموزان ترغیب شوند تا در Context و یا در کاربرد به یادگیری کلمات بپردازند. اما می توان همچنان لیست کلمات تافل را مفید دانست. در این لیست ها کلمات پرکاربرد روزمره بسیار به چشم می خود و از آنجا که آزمون تافل iBT بیشتر محیط های آکادمیک را در آزمون های خود انتخاب می کند و اغلب مکالمات در دانشگاه ها ، کالج ها و یا پیرامون مباحث علمی است دانستن کلمات عمومی رشته های علمی متفاوت می تواند برای شما بسیار تاثیر گذار باشد. اگر شما هم به دنبال لیست کلمات تافل و کلمات ضروری تافل هستید بهتر است بدانید که بهترین نوع یادگیری واژگان در بکارگیری آنهاست. ولی در صورت نیاز به داشتن لیستی از آنها و دانلود رایگان کلمات تافل می توانید به سایت های زیر مراجعه کنید.

  • Examword : این سایت با داشتن انواع مختلف لیست های کلمات تافل و قابلیت گرفتن آزمون به صورت آنلاین از خود می تواند گزینه بسیار خوبی برای شما باشد. حتی این سایت بر اساس اینکه کلمات تا چه میزان تکرار شده اند و نمره های بالا را برای شما به ارمغان می آورد گروه بندی می شود.
  • Practicemakesperfect : این سایت همانطور که از اسمش پیداست برای تمرین ساخته شده است. با به کاربردن کلمات در متن های مختلف ذهن شما را به کلمات عادت می دهد و دیگر نیازی به حفظ کردن آنها ندارید.

سایت های دیگری همچون wiziq نیز در این راه می توانند به شما کمک زیادی بکنند و برای بهره وری بالاتر بتوانید از آنها استفاده کنید..
برای شرکت در دوره های آموزش تافل تضمینی با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.