نکات رایتینگ تافل

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد حرفه ای شدن در تافل را با بهترین اساتید برایتان تضمین می کند. در این مطلب به نکات رایتینگ تافل اشاره می کند . پس با ما همراه باشید.

به نکات رایتینگ تافل توجه کنید:

نکات رایتینگ تافل
نکات رایتینگ تافل

۱: یک دفتر خاطرات داشته باشید
بدون شک، بهترین روش آمادگی برای رایتینگ تافل این است که در واقع همیشه به انگلیسی بنویسید. و یک روش راحت برای انجام این کار این است که یک دفتر خاطرات روزانه داشته باشید.
من پیشنهاد می کنم که هر روز یا هر موقعی در دفتر خاطرات خود بنویسید تا مطمئن شوید که همیشه مهارت های نوشتاری انگلیسی را تمرین می کنید. همان طور که می نویسید، تلاش کنید تا از ترتیبی از لغات و گرامر استفاده کنید، به خصوص از هر لغت جدید یا الگوهایی که به تازگی یاد گرفته اید.
اگر شما طرفدار دفتر خاطرات سنتی نیستید، درست کردن یک وبلاگ یا دفتر خاطرات آنلاین را در نظر بگیرید. Lang-8 یک وبسایت رایگان است که به شما اجازه می دهد تا خاطرات و قالب های دیگر رایتینگ را به زبان مقصد خود را به اشتراک بگذارید. بعد از این که شما نوشته ای را به اشتراک گذاشتید، گویشوران انگلیسی بومی گرامر شما را تصحیح می کنند و بازخورد ارائه می کنند. این یک وبسایت فوق العاده کمک کننده است و وبسایتی است که من به شخصه آن را پیشنهاد می کنم (من از آن برای مطالعه ی ژاپنی استفاده کرده ام)، به خصوص اگر شما بخواهید با افراد دیگری آشنا شوید که مانند شما انگلیسی مطالعه می کنند.

۲: نوشتن زمان بندی شده را تمرین کنید
علاوه بر داشتن دفتر خاطرات، نوشتن زمان بندی شده را با استفاده از متن های رایتینگ تافل با کیفیت تمرین کنید (شما می توانید از ۱۳ موضوع اصلی رایتینگ ما هم استفاده کنید). انجام این کار به شما کمک خواهد کرد تا به نوشتن مقالات در چارچوب های زمانی کوتاه عادت کنید.
در تمرین ۱، شما فقط ۲۰ دقیقه وقت دارید تا جوابی به اندازه ی ۱۵۰-۲۲۵ لغت بنویسید. در تمرین ۲، شما کمی بیش تر وقت خواهید داشت – ۳۰ دقیقه – تا جوابی بلندتر و حداقل تا ۳۰۰ لغت را بنویسید. در مجموع، سپس، شما کم تر از یک ساعت وقت خواهید داشت تا دو مقاله بنویسید!

۳: به نمونه جواب های با نمره ی بالا توجه کنید
مطمئن نیستید که چه طور به مقالات تمرینی رایتینگ تافل خود نمره بدهید؟ پس تلاش کنید تا از نمونه جواب ها استفاده کنید تا به شما آموزش دهند یک مقاله ی با امتیاز بالا شامل چه چیزهایی است.
خوش بختانه، ETS مثال های متعددی از جواب های رایتینگ تافل را در PDF رایگانی جمع آوری کرده است. شما با این منبع می توانید متوجه شوید که جواب های با امتیاز بالا، امتیاز متوسط، و امتیاز پایین هم برای تمرین های رایتینگ ادغامی و هم مستقل چگونه هستند.