آزمون TOEIC

آزمون TOEIC

آزمون TOEIC چیست؟ آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به آن دسته از زبان آموزانی که این سوال را دارند حتما پیشنهاد می کند که مطالب زیر را بخوانند. آزمون TOEIC همانند آزمون تافل توسط سازمان ETS برگزار می شود و مخفف کلمات Test of English for International Communication می باشد. این آزمون برای سنجش سطح زبان انگلیسی زبان آموزان به خصوص افرادی که قصد دارند در محیط های بین المللی مشغول به کار شوند.

آزمون TOEIC انواع مختلفی دارد: آزمون TOEIC که مهارت های Listening , Reading را می سنجد که ۹۹۰ نمره دارد و آزمون TOEIC جدیدتر که شامل writing, speaking  می شود که دارای ۴۰۰ نمره می باشد.

آزمون TOEIC برای بسیاری از شرکت های بزرگ در جهان به عنوان یک امتیاز به حساب می آید که اگر شخصی آن را داشته باشد، نسبت به دیگران از اولویت برخوردار است. بیش از ۱۰۰۰۰ سازمان در بیش از ۱۲۰ کشور در دنیا این آزمون را به عنوان آزمون سنجش زبان انگلیسی به رسمیت شناخته اند.

در آزمون speaking آزمون TOEIC شامل ۱۱ سوال می باشد که حدودا ۲۰ دقیقه به طول می انجامد. این آزمون ۲۰۰ نمره دارد که برای هر سوال توضیحاتی داده می شود که شامل زمان آماده کردن خودتان و زمان لازم در پاسخ دادن به سوالات می باشد..

در قسمت Writing آزمون TOEIC هشت سوال وجود دارد که حدود ۶۰ دقیقه زمان می برد. نمره این آزمون ۲۰۰ امتیاز می باشد. این قسمت آزمون هم همانند قسمت Speaking دارای توضیحات کاملی می باشد که قسمت های لازم و زمان مورد نیاز را به زبان آموزان اعلام می کند..

آزمون TOEIC هم همانند آزمون های آیلتس و تافل دارای نمره قبولی نمی باشد. بلکه سازمانی که از شما در خواست این آزمون را می کند ، نمره مورد قبول خود را به شما بیان می کند.

برای اطلاعا از دوره های آموزش آزمون TOEIC با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.