آزمون تومر

آزمون تومر

بسیاری از زبان آموزانی که به یادگیری زبان ترکی استانبولی مشغولند حتما اسم آزمون تومر راشنیده اند. آزمون تومر چیست ؟ این آزمون برای سنجیدن سطح زبان ترکی استانبولی دانشجویان در نظر گرفته شده است.
Tomer طبق سطح بندی اروپا در شش سطح برگزار می شود. این شش سطح طبق معیار های سازمان ارزشیابی اروپا عبارتند از A1 , A2,B1, B2, C1,C2 .
به طور کلی دو سطح اول (A ) سطوح ابتدایی دو سطح دوم ( B ) سطح متوسط و دو سطح سوم (C) سطوح پیشرفته زبان ترکی استانبولی را نشان می دهد. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های آموزش زبان ترکی استانبولی و دوره های آمادگی آزمون تومر در ایران می باشد. در این دوره ها زبان اموزان برای تمامی این سطوح اماده می شوند  و هر چهار مهارت زبان ارتقا می یابد.
در دور های آزمون تومر سعی می شود تمام نکات لازم برای موفقیت شما فراهم شود. در این دوره ها آزمون آزمایشی تومر نیز گرفته می شود تا بتوانید تا حد بسیار زیادی با این ازمون اشنا شوید.
آزمون تومر در ایران نیز برگزار می شود و از این رو شما می توانید بدون نیاز به مسافرت به کشور دیگر در آزمون تومر شرکت کنید.
آموزشگاه زبان ایران اکسفورد هم چنین برای زبان  اموزانی که نمی توانند در کلاس حضوری ما شرکت کنند دوره های اموزش آنلاین زبان ترکی استانبولی و دوره های امادگی آزمون تومر را نیز برگزار می نماید.
در کلاس های اموزش آزمون تومر موسسه زبان ترکی استانبولی ایران آکسفورد کتاب های hitit کار می شود و به همین دلیل برنامه ریزی اموزشی ما با مفاد آزمون تومر تطابق کامل دارد.
در صورتی که شما نیز نیاز به شرکت در دوره های اموزش آزمون تومر دارید می توانید با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.