بهترین سایت آموزش زبان انگلیسی

معرفی بهترین سایت های آموزش زبان انگلیسی

لیست بهترین سایت آموزش زبان انگلیسی

راه های بسیاری برای یادگیری زبان انگلیسی وجود دارد ، از داشتن استاد انگلیسی خصوصی تا رفتن به موسسه و شرکت در دوره های آنلاین آموزش زبان انگلیسی. اما دانستن وب سایت های مفید آموزش زبان انگلیسی نیز می تواند بسیار موثر باشد. در زیر لیستی از ۱۰ سایت برتر در زمینه آموزش زبان انگلیسی ارائه شده اند که می تواند شما را در یادگیری انگلیسی کمک کنند.

این سایت یکی از بهترین سایت ها در زمینه آموزش زبان انگلیسی می باشد. این سایت یکی از مهم ترین وب سایت ها در زمینه آموزش آیلتس می باشد و منابع ارائه شده در سایت برای هر دانشجویی و هر سطحی مفید است.

برای دریافت دوره های رایگان این سایت در آن ثبت نام کنید و از ایمیل های متناوب این سایت برای یادگیری زبان انگلیسی بهره ببرید.

این سایت تمرکزش بر روی دانش پایه زبان انگلیسی و نکات برای یادگیری بهتر است. دوره های این سایت شامل آموزش تلفظ ، گرامر زبان انگلیسی ، نوشتار ، ازمون انگلیسی و … است.

این سایت زیر مجموعه British Council می باشد. این سایت اطلاعات پیرامون یادگیری انگلیسی و آزمون ها را در اختیار دبیران انگلیسی و دانشجویان زبان انگلیسی قرار می دهد.

این سایت بر روی مهارت نوشتار انگلیسی تمرکز دارد. شما writing خود را به سایت ارسال می کنید و یک شخص native speakers آن را برای شما تصحیح می کند. حتی شما نیز می توانید به بقیه افراد در این راه کمک کنید.

شما در این سایت می توانید دوره های پایه زبان انگلیسی را بگذرانید. علاوه بر این شما می توانید با عضویت در انجمن سایت با بقیه افراد چت کنید و در تماس باشید.

این سایت برای یادگیری بهتر واژگان انگلیسی می باشد. واژگانی که کاربرد روزمره بیشتری دارند و با مثال های زیاد این سایت و آزمون موجود در سایت می توانید از یادگیری سریعتر آنها استفاده نمایید.

با بیش از ۱۰ سال سابقه در مسیر آموزش زبان انگلیسی ، این سایت جزو بهترین سایت آموزش زبان انگلیسی می باشد. با ارائه نکات یادگیری بهتر ، آزمون ها و… کار شما را بسیار آسان می کند.

همانطور که از نامش پیداست این سایت شامل آزمون های مختلف زبان انگلیسی همچون TOEFL, CPE, KET و هر آزمون متداولی در زبان انگلیسی را شامل می شود. شما می توانید هر مهارت زبان انگلیسی را جداگانه مورد آزمون قرار دهید.

وب سایتی کامل برای یادگیری زبان انگلیسی. آموزش اصطلاحات زبان انگلیسی ، فعل ها ، تیکه کلام ها و…. شما حتی می توانید سوالات خود را در وب سایت قرار دهید و جواب انها را در یافت نمایید.