کتاب های زبان نمایشگاه کتاب ۹۳

کتاب های زبان نمایشگاه کتاب ۹۳

این روز ها بحث داغ نمایشگاه کتاب ۹۳ در همه جا فراگیر شده است. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای زبان آموزانی که قصد خرید از نمایشگاه کتاب را دارند پیشنهاداتی دارد تا بتوانند به روز ترین کتاب های زبان را انتخاب کنند و از یادگیری زبان خود لذت ببرند.

اگر شما هم به نمایشگاه کتاب ۹۳ می روید بهتر است از قبل هدفتان را برای خرید کتاب مشخص کنید. از آنجا که شما مطمئنا در نمایشگاه کتاب ۹۳ با بسیاری از نرم افزار ها و کتاب های جدید آشنا می شوید آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به شما پیشنهاد می دهد که :

حول نشوید: اینکه همه کتاب ها و نرم افزار ها جدید هستند و با گرافیک بسیار زیبا به شما ارائه می شود شاید شما را کمی شوق زده کند. سعی کنید هر کتاب یا نرم افزاری را در ابتدا کاملا بشناسید و بعد آن را بخرید.

کتاب زبان انگلیسی American English File : این سری کتاب ها از بهترین کتاب های دانشگاه آکسفورد هستند و از جدیدترین کتاب های انتشارات دانشگاه آکسفورد می باشند.

کتاب های Oxford Word Skills : این کتاب ها برای افزایش واژگان شما طراحی شده اند. البته توجه داشته باشید که این کتاب ها در سه سطح هستند پس بهتر است سطح خود را از قبل بدانید.

اگر به دنبال یادگیری زبان اسپانیایی هستید کتاب های Suena  تنها گزینه موجود قابل اعتماد برای شماست. در دوره های اسپانیایی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد نیز این کتاب ها آموزش داده می شوند.

زبان فرانسه را با کتاب های nouveau Taxi تجربه کنید: این کتاب ها نیز آخرین کتاب های انتشارات Hachette هستند. اگر شما هم عاشق فرانسه هستید پس با این کتاب ها شروع کنید. در دوره های آموزش زبان فرانسه ما شرکت کنید.

فریب تبلیغات را نخورید . هنوز آموزش زبان از طریق خواب ، از طریق یک نرم افزار به تنهایی و … در هیچ دانشگاه معتبری در دنیا تایید نشده است و هیچ منبع علمی ندارد ، پس سعی کنید منطقی فکر کنید و اسیر این تبلیغات نشوید.

برای آموزش زبان های انگلیسی ، فرانسه ، اسپانیایی ، آلمانی ، روسی ، چینی ، ترکی استانبولی ، ایتالیایی و.. با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.