سایت آموزش زبان روسی

سایت آموزش زبان روسی

اگر شما هم عاشق زبان روسی هستید و در کلاس های آموزش زبان روسی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد شرکت می  کنید و به دنبال وب سایت هایی هستید در کنار آموزش در کلاس بتوانید از منابع آنها نیز به عنوان کمک آموزشی استفاده کنید باید این مطلب که در خصوص سایت آموزش زبان روسی است را تا انتها بخوانید.

  • RussianforFree :  این وب سایت می تواند تا حدود زیادی در کنار کلاس آموزش زبان روسی ایران آکسفورد به شما کمک کند. این وب سایت با داشتن فایل های صوتی متنوع و هم چنین تمرین های گرامری زیادی که برای یادگیری زبان روسی در نظر گرفته شده است. این وب سایت از سطح مبتدی تا پیشرفته می تواند همراه زبان آموزان روسی باشد و کمک مهمی به ارتقای سطح زبان روسی شما داشته باشد.
  • Russianlessons : اگر علاوه بر آموزش زبان روسی دوست دارید از فرهنگ کشور روسیه و هم چنین سنت ها و عادات مردم روسیه نیز آگاهی پیدا کنید می توانید از درس های این سایت آموزش زبان روسی استفاده کنید. یکی از مزیت هایی که این سایت دارد تقسیم بندی موضاعات بر اساس معیار های متفاوت گرامری و واژگان می باشد.
  • StudyRussianonline : این سایت هم از اسمش کاملا مشخص است که بر پایه آموزش آنلاین زبان روسی بنا شده است. در این سایت نیز می توانید منابع مختلف زبان روسی را پیدا کنید و خود را برای سفر به روسیه و یا کار یا تجارت با روسیه آماده کنید.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد هم چنین در وب سایت آموزش زبان روسی خود نیز منابع مورد نیاز زبان آموزان را برای زبان آموزان به صورت رایگان در اختیارشان قرار می دهد. زبان آموزانی که قصد شرکت در دوره های آموزش زبان روسی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد را دارند می توانند با شماره های ما تماس بگیریند و از مشاوره رایگان ما بهرهمند شوید.