موسسه آموزش TTC

موسسه آموزش TTC

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد
آموزشگاه زبان ایران آکسفورد

دوره های تربیت مدرس و یا TTC دوره هایی هستند که افرادی را که دارای سطح زبان مناسب هستند برای آموزش و تدریس در کلاس های زبان آماده می کنند. موسسه آموزش TTC ایران آکسفورد یکی از بهترین آموزشگاه زبان در ایران می باشد که با ارائه دوره های معتبر و مدارک معتبر TTC از بزرگترین موسسه آموزش TTC می باشد که این دوره ها را بر اساس مباحث CELTA برگزار می کند.

دوره TTC  آموزشگاه زبان ایران آکسفورد می تواند شما را برای آموزش حتی در محیط های بین المللی نیز آماده کند. موسسه آموزش TTC با استفاده از اساتیدی که دکترای آموزش زبان انگلیسی دارند کلاس ها را برگزار می کند و در پایان دوره مدارک معتبر به داوطلبین ارائه می دهد که می توانند برای فعالیت و کار در حوزه آموزش زبان استفاده کنند.

در دوره های تربیت معلم موسسه آموزش TTC ایران آکسفورد مباحث CELTA آموزش داده می شود و تمامی مهارت هایی که برای ورود به دنیای آموزش زبان نیاز دارید به شما ارائه می شود. حتی کسانی که به عنوان استاد زبان در حال فعالیت هستند می توانند برای بهبود عملکرد خود و بالا بردن بازده کلاس های خود برای زبان آموزان می توانند در این کلاس ها شرکت کنند.

در این دوره ها با روابط استاد و شاگرد بیشتر آشنا می شوید و به شما آموزش داده می شود که چطور کلاس را مدیریت کنید  تا زبان آموزان در کلاس احساس شادی کنند و از یادگیری زبان لذت ببرند.

هم چنین دوره های TTC تخصصی ما نیز برای دوره های تخصصی آیلتس ، تافل ، OET ، USMLE و… برگزار می شود و شما را به یک مدرس قدرتمند در این آزمون ها تبدیل می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهرهمند شوید.