آموزش زبان ترکی تومر

آموزش زبان ترکی تومر

آموزش زبان ترکی استانبولی از اهداف بلند مدت و کوتاه مدت بسیاری از شماست. زبان ترکی استابولی از زبان هایی است که شاید بسیاری از افراد به دلیل کار و یا نیاز به تحصیل در کشور ترکیه به آن نیاز داشته باشند. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده آموزش زبان ترکی تومر در ایران می باشد که این دوره ها را در ساعات متفاوت و در طرح های متفاوت برگزار می کند.

دوره های آموزش زبان ترکی تومر آموزشگاه ایران آکسفورد چندین روش برای شرکت در کلاس ها موجود است:

  • دوره های آموزش ترمیک:

این دوره ها بستگی به فشردگی دوره ها از ۴ ماه تا ۱۲ ماه متفاوت هستند. زبان آموزان می توانند در کلاس ها و در ساعات مورد نظر خود شرکت کنند. این دوره ها با کتاب های Hitit برگزار می شوند و ترم ها به صورت ۱۵ جلسه ای هستند. زبان آموزانی که نمی توانند در دوره های داخل هفته شرکت نکنند می توانند در دوره های آخر هفته شرکت کنند.

  • دوره های آموزش زبان ترکی تومر نیمه خصوصی :

این دوره ها در تعداد ۳ الی ۶ نفره برگزار می شود و به همین دلیل کسانی که نیاز به پیشرفت سریعتر دارند می توانند در این دوره ها شرکت کنند.

  • دوره های آموزش خصوصی :

در این دوره ها که دوره های فوق فشرده آموزش زبان ترکی تومر به حساب می آید ساعات دوره ، روز های دوره و هم چنین تعداد جلسات در هفته بسته به نظر زبان آموز برگزار می شود. هم چنین استاد آموزش زبان نیز می تواند کلاس ها را در منزل و یا محل کار زبان آموزان برگزار کند.

دوره های آنلاین آموزش زبان : این دوره ها هم برای کسانی در نظر گرفته شده که نمی توانند در تهران حضور داشته باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.