ترکی استانبولی در سفر

ترکی استانبولی در سفر
چطور می توانید در مقابل یادگیری زبان ترکی استانبولی مقاومت کنید؟ زبانی که افعال بی قاعده ندارد ، فقط یک اسم بی قاعده Su به معنی آب دارد و هیچ جنسیتی در زبان ترکی همانند زبان فارسی وجود ندارد. اگر شما هم نتوانستید مقاومت کنید و می خواهید یادگیری ترکی استانبولی در سفر را شروع کنید می توانید آموزشگاه زبان ایران آکسفورد را به عنوان بهترین انتخاب خود در نظر داتشه باشید. اما آموزش ترکی استانبولی در سفر موسسه زبان ایران آکسفورد با نمونه های دیگر متفاوت است. تفاوت ها را در زیر بخوانید.

ترکی استانبولی در سفر
ترکی استانبولی در سفر

اولین نکته که باید توجه کنید ، این تفکر اشتباه است که می توان با تکرار چندین جمله ، به راحتی یک زبان را فرا بگیرید. اگر این طور بود رکورد دارد این نوع یادگیری را می توان طوطی هایی نامید که حتی در کتاب رکورد های گینس تا ۲۰۰ الی ۳۰۰ کلمه و یا عبارت را می توانند تکرار کنند. پس این افسانه را از ذهنتان خارج کنید که می توانید با چند جمله از پیش ساخته شده تمام مشکلتتان را حل کنید. در آموزش زبان ترکی استانبولی در سفر آموزشگاه زبان ایران آکسفورد Iran Oxford Turkish on Travel شما زبان را یاد می گیرید.
درست است که شما می توانید موقعیت ها را حدس بزنید اما این حدس همیشه پا برجا نیست. مثلا اگر شما یاد بگیرید که در رستوران این جمله کلیدی است که ” صورتحساب من را بیاورید ” اما مثلا گارسون از شما بخواهد که صورت حسابتان را باید در صندوق حساب کنید دیگر جمله شما جمله کلیدی نیست. شما باید در هر موقعیتی از زبان ترکی استفاد کنید.
در آموزش ترکی استانبولی در سفر ما از طریق اینترنت کلاس ها با استاد به صورت خصوصی برگزار می شود ، کتاب خواهید داشت ، CD های متفاوت دارید و همانند یک کلاس حضوری از آن استفاده می کنید.
برای شرکت در دوره های ترکی استانبولی در سفر ما لطفا با شماره های تلفن ما تماس بگیرید.