مدرس خصوصی زبان انگلیسی

مدرس خصوصی زبان انگلیسی

کلاس های مختلف آموزشگاه زبان ایران اکسفورد برای تمامی اهداف مناسب هستند. کلاس خصوصی زبان انگلیسی برای کسانی که از نظر زمانی و یا مکانی محدودیت حضور در کلاس را دارند بهترین گزینه هستند. از آنجا که در انتخاب مدرس خصوصی زبان انگلیسی باید حساسیت بسیار زیادی در نظر گرفته شود ، آموزشگاه زبان ایران آکسفورد سعی می کند بهترین مدرس خصوصی زبان انگلیسی را برای شرایط مختلف و زمان های مختلف انتخاب کند.

علاوه بر اینکه کلاس های آموزش خصوصی زبان انگلیسی موسسه زبان ایران آکسفورد می توانند در داخل آموزشگاه برگزار شوند ، این امکان نیز وجود دارد که دوره ها در منزل و یا محل کار زبان آموز برگزار شوند. دوره های اعزام مدرس خصوصی زبان انگلیسی مزیت های زیادی برای زبان آموزان دارد:

  • برگزاری کلاس های خصوصی زبان انگلیسی در زمان و مکان مورد نظر زبان آموزان
  • اعزام مدرس خصوصی و آموزش زبان برای اهداف مختلف: مکالمه زبان انگلیسی ، تدریس خصوصی آیلتس ، مدرس خصوصی تافل و ….
  • برگزاری کلاس ها برای تمامی سنین و تمامی سطوح
  • آموزش تضمینی آیلتس و تافل با ارائه ضمانت نامه کتبی

در دوره های مدرس خصوصی زبان انگلیسی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد ، پیشرفت زبان اموزان به صورت فوق فشرده برگزار صورت می گیرد و در مدت زمانی بسیار کوتاه تر از دوره های ترمیک زبان آموزان می توانند به اهداف خود دست پیدا کنند.

طرح مدرس خصوصی زبان انگلیسی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تنها منتهی به کلاس های حضوری نمی شود ، بلکه کسانی که نمی توانند در کلاس های حضوری شرکت کنند می توانند در کلاس های غیر حضوری و آنلاین که به صورت خصوصی برگزار می شوند نیز شرکت کنند. در این دوره ها آموزش به صورت آنلاین و تصویری برگزار می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون مدرس خصوصی زبان انگلیسی با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.