تدریس خصوصی زبان روسی

تدریس خصوصی زبان روسی

دپارتمان آموزش زبان روسی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد علاوه بر تشکیل کلاس های ترمیک کلاس های تدریس خصوصی زبان روسی در تهران و در داخل آموزشگاه را نیز برگزار می کند. تدریس خصوصی زبان روسی برای زبان آموزانی که متقاضی این نوع از یادگیری زبان روسی هستند با شرایط زیر برگزار می شود:

مدرسین Native و مجرب زبان روسی : تدریس خصوصی زبان روسی توسط افرادی صورت می گیرد که به صورت آکادمیک نیز توانایی های لازم برای آموزش زبان روسی را کسب کرده اند و حتی بعد از ایکه اساتید برای تدریس در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد انتخاب می شوند به صورت ممتد مورد ارزیابی قرار می گیرند.

روش تدریس خصوصی زبان روسی :

روش تدریس در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد بیشتر بر روی مهارت مکالمه Communicative تاکید دارد و در این نو از آموزش زبان آموزان علاوه بر اینکه زبان را یاد می گیرند علاوه بر آن از زبان استفاده می کنند.

انتخاب زمان تشکیل کلاس ها:

زمان تشکیل کلاس ها در تدریس خصوصی زبان روسی کاملا با زبان اموز است. و در زمان هایی که شما مد نظر دارید می توانید کلاس ها را تشکیل دهید.

زبان روسی یک زبان استراتژیک به حساب می آید و نسبت به مناسباتی که کشورمان ایران با روسیه دارد می تواند موقعیت های شغلی زیادی را نیز برای زبان آموزان به وجود آورد. یادگیری موثر Effective Learning در روند آموزش زبان روسی با استفاده از تلفیق یادگیری و استفاده ممتد از زبان انجام می گیرد و به خصوص در دوره تدریس خصوصی زبان روسی این روند سرعت چند برابری می پذیرد.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با تکیه بر اعتبار بین المللی خود و با داشتن بیش از ۷ سال تجربه در این زمینه آموزش زبان های مختلف دوره جدیدی را در آموزش زبان در ایران باز کرده است و به گواه نظرسنجی های بسیار در اینترنت و در ایران به عنوان بهترین آموزشگاه زبان ارائه شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.