دو اپلیکیشن بسیار خوب برای آموزش زبان روسی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای یادگیری زبان روسی دو اپلیکیشن بسیار خوب برای آموزش زبان روسی معرفی می کند که بسیار جالب و مفید هستند. اگر شما هم زبان روسی را دوست دارید پس با ما همراه باشید.

دو اپلیکیشن بسیار خوب برای آموزش زبان روسی
دو اپلیکیشن بسیار خوب برای آموزش زبان روسیt

اما دو اپلیکیشن بسیار خوب برای آموزش زبان روسی را ببینید:

Говоришь по-рýсски?

یادگیری یک زبان جدید با این ۲ اپلیکیشن هرگز تا این حد بامزه نبود!

Die deutsche Version des Artikels finden Sie hier.

کدام یکی از شما این را نمی داند؟ یکی به زبان مخصوصی علاقه دارد و شما دوست دارید تا در هر کجا که می توانید آن را تقویت کنید – در قطار و در راه به محل کار خود یا موقعی که منتظر رسیدن اتوبوس بعدی هستید. البته اگر زمان کمی پیدا کنید. امروزه، تعداد بی شماری اپلیکیشن های مخصوصِ تلفن های همراه هوشمند وجود دارد که به پیشرفت لغات شما کمک می کنند، اما احتمال دارد که یافتن یک اپلیکیشنِ درست برای خود زمان زیادی ببرد. رقابت و تعداد معاملات واقعاً خیلی برجسته است. بنابراین، من مایل هستم تا دو تا از اپلیکیشن های مورد علاقه ی خود را به شما معرفی کنم که در چند سال اخیر واقعاً به من کمک کرده اند تا به دانش زبان روسی ام وسعت بخشم.

Babbel – این اپلیکیشن اولین اپلیکیشنی بود که استفاده کردم و به طور مطلق اپلیکیشن مورد علاقه ام باقی می ماند. این اپلیکیشنِ یک شرکت آلمانی است، که تا الان تقریباً ۱۷ میلیون کاربر در سراسر جهان دارد. ۲٫۵ میلیون کاربرِ آن فقط در آلمان هستند. اول، شما زبانی را که دوست دارید تا بیاموزید انتخاب می کنید و بعد از آن، می توانید لغات و اصطلاحات جدید را در دوره های بی شماری پیدا کنید. دوم این که گرامر هم خیلی به طور خلاصه ارائه نمی شود و همزمان به روش مفرحی انتقال می یابد. تمرین های لیسنینگ و اسپیکینگ و یک کنترل کننده ی تکرار هم وجود دارد که مدام به شما یادآوری می کند تا محتوای یادگیری مخصوصی را تکرار کنید. لغات شخصی ذخیره می شوند و در هر زمانی می توان آن ها را دوباره به دست آورد.

Duolingo  – اپلیکیشن دومی که دوست دارم به شما معرفی کنم به نام “اپلیکیشن آیفون سال ۲۰۱۳” هم شناخته می شود. Duolingo بیش از ۲۰ میلیون کاربر در سراسر جهان دارد که مدام در حال پیشرفت و تجدید مهارت های زبان روسی خود هستند. علاوه بر روسی، شما می توانید از بین نه زبان دیگر انتخاب کنید. تصاویر باعث می شوند تا یادگیری لغات جدید که به تدریج در جملات و عبارات شامل می شوند، راحت تر شود. به جای دروس پیچیده ی گرامر و لیست های لغات، شما می توانید به طور موضوعی مدل های یادگیری زبان مرتب شده را پیدا کنید. علاوه بر آن، تمرین های مرتبط با لیسنینگ و تکرار وجود دارد.