آشنایی با زبان فرانسه

آشنایی با زبان فرانسه
اگر هیچ اطلاعاتی از اینکه زبان فرانسه از کججا آمده ندارید می توانید در ادامه این مطلب به اطلاعات مفیدی از زبان فرانسه دست پیدا کنید. آشنایی با زبان فرانسه را در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد بهتر است با ریشه زبان فرانسه شروع کنیم.

آشنایی با زبان فرانسه
آشنایی با زبان فرانسه

زبان فرانسه یک زبان با ریشه Romance است. اما این دلیلی نیست که به زبان عشق نیز می گویند. در زبانشناسی واژه Romance هیچ ربطی به عشق ندارد بلکه به معنای ” لاتین ” است. اگر بخواهیم آشنایی با زبان فرانسه را با آدرس به شما نشان دهیم شاید بهترین راه حالت زیر باشد:
Indo-European  italic  Romance
در جهان حدود ۷۲-۷۹ میلیون نفر به زبان فرانسه به عنوان زبان اول صحبت می کنند و حدود ۱۹۰ میلیون نفر به عنوان زبان دوم از این زبان استفاده می کنند. بهتر است اگر به دنبال آموزش زبان فرانسه هستید بدانید که زبان فرانسه بعد از زبان انگلیسی دومین زبان مورد آموزش است و بسیاری از افراد در کلاس های زبان فرانسه دنیا به دنبال یادگیری مکالمه زبان فرانسه هستند.
زیاد در اینترنت جستجو می کنید. پس برای آشنایی با زبان فرانسه بهتر است بدانید که زبان فرانسه دومین زبان مورد استفاده در فضای مجازی می باشد.
کانادا جزو کشور هایی است که برای پذیرش مهاجر مخصوصا به ایالت کبک از متقاضیان زبان فرانسه را طلب می کند. در کل اگر بخواهید از تاثیر زبان فرانسه در دنیا بدانید می توان گفت بر طبق تحقیقات زبان فرانسه دومین زبان تاثیر گذار در دنیا می باشد.
فرانسه را بسیاری همانند ایران در آسیا می دانند . از نظر ادبیات این دو کشور در قاره های خود سر آمد هستند و به فرهنگ و ادب بسیار اهمیت می دهند.
اگر توانستید آشنایی با زبان فرانسه را هر چند کم بدست آورید و دوست دارید در کلاس های آموزش زبان فرانسه موسسه زبان فرانسه ایران آکسفورد شرکت کنید می توانید با شماره های ما تماس بگیرید.