استراتژی های مفید برای یادگیری زبان

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به استراتژی های مفید برای یادگیری زبان و همچنین نحوه آموزش زبان به صورت اصولی و واقعی را بررسی می کند. حتما این مطلب مفید را از دست ندهید.

استراتژی های مفید برای یادگیری زبان
استراتژی های مفید برای یادگیری زبان

به استراتژی های مفید برای یادگیری زبان توجه کنید:

۱- فرهنگ را بیاموزید

انواع متفاوتی از انگلیسی در سراسر جهان وجود دارد. انگلیسی بریتانیایی و آمریکایی احتمال دارد که مشابه به نظر برسند، اما تفاوت های خیلی کمی وجود دارد.

وقتی شما لغات جدید را می آموزید، به یاد داشته باشید که برنامه ریزی کرده اید به کدام کشور سفر کرده، زندگی و یا کار کنید. اگر شما برنامه ریزی کرده اید تا به انگلیس بروید باید انگلیسی بریتانیایی بیاموزید، اگر شما برنامه ریزی کرده اید تا به آمریکا بروید باید انگلیسی آمریکایی بیاموزید، و همین طور الی آخر.

۲- با بقیه بیاموزید

یادگیری وقتی با بقیه همراه باشد راحت تر و مفرح تر است!

یک گروه از دوستان را پیدا کنید که می خواهند انگلیسی را با شما بیاموزند، یک رفیق بومی را آنلاین پیدا کنید یا با بقیه ی زبان آموزان به یک وبسایت ملحق شوید. شما هر آن چه را که انتخاب کنید تا انجام دهید، به طور بسزایی از کار با بقیه سود خواهید برد.

یکی از برنامه های عالیِ یادگیری گروهی در تمام جهان محل هایی برای ملاقات افراد دارد، و این به مردم کمک می کند تا صحبت در جمع را بیاموزند. اگر موقعِ انگلیسی صحبت کردن با بقیه مشکل دارید این می تواند کمک خیلی بزرگی برای شما باشد!

ایده ی عالی دیگر این است که در فیس بوک با بقیه ی زبان آموزان انگلیسی صحبت کنید. صفحات فیس بوک زیادی برای زبان آموزان انگلیسی وجود دارد. بعضی ها صفحاتی هستند که در آن جا زبان آموزان انگلیسی یک اجتماع گروهی آنلاین برای حمایت و دوستی درست کرده اند . در بقیه ی صفحات گویشوران بومی واقعی هستند که به یادگیری گروهی کمک می کنند. یکی از آن ها را پیدا کنید، و آن گاه مطالعه ی شما ناگهان خیلی راحت تر خواهد شد.

۳- بپرسید “معنای آن چیست؟”

در آخر، هرگز از سوال پرسیدن نهراسید!

اگر شخصی از لغاتی استفاده کند که شما متوجه نمی شوید، از آن ها بپرسید “معنای آن چیست؟” خیلی از مردم بسیار صبور هستند و اگر به آن ها بگویید که در حال یادگیری انگلیسی هستید، درک می کنند. در واقع، خیلی ها واقعاً از کمک به شما لذت می برند!

آیا شما از این خوشحال نیستید که روش های خیلی مختلفی برای یادگیری وجود دارد؟

شما به این روش می توانید همه چیز را امتحان کنید و آن چه را که برایتان بهترین است، پیدا کنید.

سخت مطالعه کنید اما خوش بگذرانید.