منابع آزمون USMLE | دانلود کتاب ۲۰۲۲

منابع آزمون USMLE سال ۲۰۲۲

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای پزشک هایی که قصد کار در آمریکا را دارند و باید در آزمون USMLE شرکت کنند منابع آزمون USMLE را معرفی می کند. در این آزمون علاوه بر اینکه باید به زبان انگلیسی تسلط کامل داشته باشید باید بتوانید از زبان انگلیسی به عنوان ابزاری برای تشخیص موقعیت ها و بیماری ها استفاده کنید. این آزمون یک آزمون شغلی بسیار مهم است و توانایی شما را در محیط های حرفه ای می سنجد. برای موفقیت حتما باید کتاب ها و منابع به روز این آزمون را در اختیار داشته باشید.

منابع آزمون USMLE
منابع آزمون USMLE

First Aid for USMLE Step 1

برای دانلود PDF این کتاب بر روی این لینک کلیک کنید.

البته نسخه کاغذی این کتاب در ایران وجود ندارد و برای تهیه آن باید از خارج از ایران آن را سفارش دهید. این کتاب تکنیک های ارائه شده در آزمون را نیز برای شما مشخص می کند. این کتاب را از سایت آمازون نیز می توانید خریداری کنید.


کتاب USMLE Step 2 CK Lecture Notes

این کتاب یکی از کتاب های بسیار مهم برای آزمون USMLE می باشد و برای STEP 2 از اهمیت زیادی برخوردار است. ایران آکسفورد این کتاب را به صورت رایگان برای دانلود برای شما قرار می دهد. با خواندن این کتاب تقریبا نیاز به منبع دیگری برای Step 2 وجود ندارد.

برای دانلود PDF کتاب USMLE Step 2 CK Lecture Notes اینجا را کلیک کنید.


کتاب ٖMaster the boards step 2 CK

یکی از کتاب های بسیار مهم برای بخش Step 2 Clinical Knowledge کتاب Master the boards می باشد. مطمئنا یکی از بخش ها سخت آزمون USMLE همین بخش CK می باشد. با این کتاب می توانید به این بخش احاطه داشته باشید و با موفقیت این بخش را پشت سر بگذارید.

برای دانلود PDF کتاب Master the boards step 2 CK بر روی این لینک کلیک کنید.

برای دانلود نمونه سوالات آزمون USMLE به طلب نمونه سوالت آزمون USMLE مراجعه کنید.


USMLE Practice Materials

این منابع کاملا رسمی بوده و توسط سایت USMLE ارائه شده است. شما می توانید اطمینان داشته باشید که منابع به روز هستند و تمامی تغییرات در آنها ایجاد شده اند. هم چنین برای قسمت های مختلف آزمون که به انها Step گفته می شود نیز فایل های PDF برای دانلود وجود دارد. هم چنین می توانید از نمونه آزمون های USMLE برای آشنایی با آن استفاده کنید.

برای دانلود این منابع بر روی لینک کنید.

Kaplan’s MedEssentials for USMLE Step 1

انتشارات Kaplan در نوشتن کتب معتبر زبان انگلیسی برای آزمون هایی همچون آیلتس و تافل شهرت بسیار خوبی دارد. کتاب آزمون USMLE نیز جزو این دسته از کتب هستند که توسط Kaplan نوشته شده است.

برای تهیه این کتاب می توانید با موسسه ایران آکسفورد تماس بگیرید.

USMLE Step 1 Secrets

اگر دوست دارید تمامی کتاب های آزمون USMLE را داشته باشید و به تمامی رازهای آن پی ببرید حتما این کتاب را در سبد خرید خود قرار دهید. بسیاری از کسانی که توانسته اند در این آزمون موفق شوند خواندن این منبع را بسیار پیشنهاد داده اند.

از آنجا که سیستم بهداشت و درمان آمریکا بسیار پیشرفته است این آزمون جزوی جدایی ناپذیر برای پذیرش است. پس سعی کنید از همان اول خود را برای آن آماده کنید.

برای تهیه این کتاب می توانید با موسسه ایران آکسفورد تماس بگیرید.