آموزش مجازی آیلتس

آزمون آیلتس
آزمون آیلتس

آموزش مجازی آیلتس

بسته های آموزش مجازی آیلتس ایران آکسفورد و آموزش آنلاین آیلتس ایران آکسفورد بهترین گزینه ممکن برای آمادگی آزمون آیلتس و هم چنین تمرین برای آزمون آیلتس می باشد.

 آموزش مجازی آیلتس ایران آکسفورد بیش از ۴۵ ساعت آموزش آنلاین آیلتس از طریق اینترنت و به صورت خصوصی را شامل می شود. بسته های آموزش مجازی آیلتس ایران آکسفورد شامل ویدیو های آموزشی آیلتس British Council ، ارائه نکات و استراتژی های آیلتس می باشد و نقطه ضعف ها و قوت های شاگرد توسط اساتید مجرب آیلتس به آنها در پایان هر جلسه ارائه می شود.

آموزش مجازی آیلتس شامل هر چهار مهارت آیلتس می شود: Reading, Speaking, Listening, Writing . هر کدام از این مهارت ها در آموزش مجازی آیلتس شامل چهار بخش می شود:

  • Start Off: در این مرحله منابع آموزشی به زبان آموز برای هر مهارت ارائه می شود. نکات مورد نظر برای شروع کلاس ها و همچنین موارد شناخت آزمون ، نوع آزمون های آیلتس ، انواع سوالات مطرح شده در آیلتس ارائه می شود  :
  • Tutoring: شروع کلاس های خصوصی آیلتس ایران آکسفورد و آموزش مجازی ایران آکسفورد توسط اساتید مجرب از طریق اینترنت
  • Practice Phase: تمرین روی نکات ارائه شده در آموزش مجازی آیلتس ایران آکسفورد بسیار موثر است. در این قسمت بر روی تمامی مهارت های آیلتس تمرین می شود تا زبان آموز بتواند خود را برای آزمون اماده نماید.
  • IELTS Mock: در این بخش آزمون های آنلاین به صورت آزمایشی برگزار می شود.  در این آزمون های آیلتس زبان آموزان به شرایط آزمون آشنا می شوند و نقاط ضعف و قوت خود را می شناسند.
  • آموزشگاه زبان ایران آکسفورد دوره های آموزش مجازی آیلتس را به صورت مدوام مورد بررسی قرار می دهد و از زبان آموز و استاد گزارش تهیه می شود و بر اساس این گزارشات نمودار پیشرفت زبان آموز پایش می شود و به زبان آموز ارائه می شود.

مزیت های آموزش مجازی آیلتس ایران آکسفورد

  • بازخورد سریع: ارائه سریع مشکلات زبان آموز و بهبود مهارت های آیلتس
  • تقویت اعتماد به نفس زبان آموز: اعتماد به نفس زبان آموز با ششرکت در دوره های آموزش مجازی آیلتس بهبود می یابد و چون شناخت زبان اموز از آزمون آیلتس افزایش می اید هیچ نکته ناشناخته ای باقی نمی ماند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تکاس بگیرید و یا فرم مشاوره فوری را پر نمایید.