دیکشنری چند زبانه تصویری

دیکشنری چند زبانه تصویری

شاید برای شما که در عین واحد در حال یادگیری چندین زبان هستید شاید بسیار پیش آمده باشد که بخواهید معنی کلمات را به چندین زبان بدانید. این کار شاید تا حد زیادی به ارتقای حافظه شما و دانستن تفاوت ها و شباهت های دو یا چند زبان با یکدیگر کمک می کند. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای این مسدله بهترین گزینه را دیکشنری چند زبانه تصویری می داند. این دیکشنری های چند زبانه تصویری توسط انتشارات بسیاری چاپ می شوند که شاید بهترین گزینه ممکن دیکشنری چند زبانه آکسفورد باشد.

در دیکشنری چند زبانه آکسفورد معنی کلمات به پنج زبان مختلف ارائه می شود. این زبان ها عبارتند از فرانسه ، انگلیسی ، اسپانیایی ، ایتالیایی و آلمانی هستند. هر کدام از این زبان ها در جایگاه زبان های بسیار پر کاربرد قرار می گیرند و به همین دلیل استفاده های متعددی را شامل می شوند. البته باید توجه داشته باشید که معمولا کلمات استفاده شده در این دیکشنری کلماتی هستند که انتزاعی نیستند و می توانند در قالب تصویر به نمایش در آیند . به عنوان مثال معانی کلمات انتزاعی در این دیکشنری وجود ندارد. نکته مثبت دیگر این دیکشنری داشتن گروه بندی های متفاوت است و شما می توانید بر اساس گروه هایی که معانی این واژگان تقسیم می شوند به راحتی کلمات مرتبط را پیدا کنید.

بهتر است اگر قصد ارتقای زبان های انگلیسی و فرانسه ، اسپانیایی ، ایتالیایی ، آلمانی را دارید و قصد دارید از نظر تلفظ و یا نوشتار کلمات را با هم مقایسه کنید و درک بهتری از همه این زبان ها بدست آورید. پپیشنهاد آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به شما این است که حتما یکی از این دیکشنری های چند زبانه تصویری را در کتابخانه خود قرار دهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.